سه شنبه 26 دی 1396 22:43:08

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40228

تاریخ انتشار : 30/03/1395 - 12:35

عضویت رئیس پیشین موساد در سازمان ضدبرجام

رئیس سابق موساد به عضویت سازمان ضد توافق‌ هسته‌ای ایران در می‌آید.

عضویت رئیس پیشین موساد در سازمان ضدبرجام

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از پایگاه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت؛ "تمیر پاردو،" رئیس اسبق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی، با ادعای اینکه توافق هسته‌ای ایران برای جهان خطرناک است، قصد دارد به سازمان آمریکایی ضد برجام بپیوندد.

قرار است تمیر پاردو به هیئت رئیسه سازمان آمریکایی ضد توافق هسته‌ای ایران (UANI) بپیوندد.

این سازمان که بصورت بین‌المللی اقداماتی را برای مقابله با توافق هسته‌ای ایران انجام می‌دهد، اعضای مهمی را مانند "جو لیبرمن،" سناتور سابق آمریکا، "دنیس راس،" هماهنگ کننده ویژه آمریکا در امور خاورمیانه، "آنا دپالاسیو،" وزیر خارجه سابق اسپانیا، روسای پیشین سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) و "رابرت هیل،" وزیر دفاع سابق اتریش، در خود جا داده است.

سازمان ضد ایرانی UANI در سال 2008 و بوسیله "مارک دی والاس،" "ریچارد هالبروک،" دو دیپلمات و سفرای سابق آمریکا، "جیم وولسی،" مدیر اسبق اطلاعات مرکزی آمریکا، و "دنیس راس،" کارشناس خاورمیانه، تاسیس شد. این سازمان تلاش می‌کند تا شرکت‌های جهانی را از تجارت با ایران منصرف کند.

پاردو که در ماه ژانویه امسال، از سازمان اطلاعات خارجی رژیم صهیونیستی کناره گیری کرده بود، مدعی است نمی‌توان از خطرات توافق هسته‌ای ایران غفلت کرد.

به نوشته یدیعوت آحارونوت، وی با ابراز رضایت از پیوستن به این سازمان، ادعا کرد قدرت‌های جهانی نباید خطر واضحی که ایران در عرصه داخلی و خارجی دارد را نادیده بگیرند.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : عضویت رئیس پیشین موساد در سازمان ضدبرجام

عضویت رئیس پیشین موساد در سازمان ضدبرجام