یکشنبه 03 تیر 1397 17:09:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40179

تاریخ انتشار : 28/03/1395 - 16:37

امام جمعه پل‌سفید:

آل سعود، آل خلیفه و برخی حکام دیگر عرب به صهیونیسم و نظام استکباری وابستگی دارند

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: آل سعود، آل خلیفه و برخی حکام دیگر عرب، توان دفاع از منافع ملت‌های اسلامی خود را ندارند و به صهیونیسم و نظام استکباری وابستگی دارند.

آل سعود، آل خلیفه و برخی حکام دیگر عرب به صهیونیسم و نظام استکباری وابستگی دارند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید سوادکوه با اشاره به وضعیت کشور بحرین اشاره و اظهار کرد: بحرین در سال 52 با برنامه‌ریزی انگلیس، اسرائیل، امریکا و صهیونیسم و همکاری پهلوی دوم از ایران جدا شد.

وی افزود: کاهش جمعیت شیعه با ورود افراد وهابی در بحرین انجام شد، از دولت، وزارت خارجه و شورای امنیت ملی تقاضا داریم تا مظلومیت شیعه را در جهان فریاد کنند.

امام جمعه پل‌سفید به سر‌سپردگی برخی از حکام عرب به صهیونیسم و نظام استکباری اشاره و تصریح کرد: آل سعود، آل خلیفه و برخی حکام دیگر عرب، توان دفاع از منافع ملت‌های اسلامی خود را ندارند و به صهیونیسم و نظام استکباری وابستگی دارند.

قربانی به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری بر استفاده از مدرن‌ترین شیوه‌های تبلیغ تاکید دارند و سازمان تبلیغات اسلامی موفق هستند و بر تلاش‌های خود اضافه کنند.

وی  به وضعیت داروخانه‌های پل‌سفید اشاره کرد و خواستار بررسی و حل مشکلات 2 داروخانه شهر شد و اظهار کرد: برای مرکز شهرستان عیب است که داروخانه آن کشیک شب و یا تلفن دسترسی آسان ندارد و دسترسی به دارو‌ها در شب ممکن نیست و فرماندار شهرساتان با برگزاری جلسات مناسب مشکل دائر بودن داروخانه‌های مرکز شهرستان را حل کند.

 دیدگاه شما در مورد : آل سعود، آل خلیفه و برخی حکام دیگر عرب به صهیونیسم و نظام استکباری وابستگی دارند

آل سعود، آل خلیفه و برخی حکام دیگر عرب به صهیونیسم و نظام استکباری وابستگی دارند

  • پربازدیدترین ها