چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:38:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40177

تاریخ انتشار : 28/03/1395 - 15:14

امام جمعه زیراب:

علت اصلی دشمنی خاص دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران پدیده نو ظهور و بی سابقه بودن آن است

امام جمعه زیراب در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر اظهار کرد: علت اصلی دشمنی خاص دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران پدیده نو ظهور و بی سابقه بودن آن است.

علت اصلی دشمنی خاص دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران پدیده نو ظهور و بی سابقه بودن آن است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات نمازگزاران، اظهار کرد: جای تاسف و تاثر دارد که آل سعود و کشورهای به اصطلاح مسلمان حاشیه خلیج فارس هر روز در یمن زنان ، مردان و کودک را به خاک خون می کشند.

وی افزود: بر اساس گزارش های سازمان های بین المللی، آل سعود در یمن مرتکب جنایات جنگی شد و در لیست سیاه سازمان ملل قرار گرفت اما در دنیایی که ادعای تمدن، آزادی و دفاع از حقوق بشر دارد به طور آشکار سازمان ملل با دریافت پول اسم آل سعود را از لیست سیاه خارج می کند.

امام جمعه زیراب به جنایات رژیم آل خلیفه اشاره و خاطر نشان کرد: در بحرین نیز رژیم آل خلیفه جنایات هولناکی را انجام می دهد که به خاطر سانسور شدید رسانه‌ای، مخابره نمی شود ولی در مقابل بر علیه کشوری همچون ایران که نمونه بارز دموکراسی  و مردم سالاری است در سازمانهای بین المللی قطعنامه‌های حقوق بشری صادر می شود.

رضایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام تصریح کرد: علت اصلی دشمنی خاص دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران به خاطر پدیده نو ظهور و بی سابقه بودن آن است.

وی افزود:  نظام اسلامی که بر پایه مبانی فکری و عملی اسلام است، این اسلام مخالف با استکبار، ظلم ، تبعیض و زورگویی استکبار جهانی است.

امام جمعه زیراب تاکید کرد: با توجه به همه فشارها، قدرت و نفوذ ایران در منطقه و جهان رو به گسترش است و عمق پیدا می کند و به عنوان قدرت نو ظهور منافع ظالمانه قدرت های استکباری را به چالش کشیده است.

رضایی به نقشه دشمنان در بحث فضای مجازی اشاره و اظهار کرد: دشمنان با تمام قدرت در فضای مجازی وارد شده اند تا ریشه های ایمان را در اقشار مختلف به خصوص نوجوانان و جوانان بخشکانند، مسئولان و به خصوص مسئولان فرهنگی باید در فضای مجازی ورود کنند و با برنامه های کارشناسی در مقابل دشمنان نسل ها را بیمه کنند.

وی به سخنان مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس دهم در خصوص شرمندگی ایشان از اینکه جوانی بیکار با دست خالی به خانه می‌رود تاکید کرد: ایجاد اشتغال  جوانان وظیفه مسئولان است که باید مطیع محض ولی فقیه باشند  و در این خصوص قدم بردارند، موضوعات جدی گرفته شود و با تعامل، همکاری، پی گیری و در صورت نیاز توسط مسئولان شهرستانی از مسئولان بالادستی پرسش و به مردم اطلاع داده شود. 

امام حمعه زیراب خاطر نشان کرد: این شرمندگی برای من مسئول باشد نه برای مقام معظم رهبری، در شهرستان سوادکوه 2 برابر دیگر شهرستان بیکاری داریم، نباید در سخن حرف از ولایت ولی زده شود ولی در عمل قدمی برداشته نشود، امیدوارم مسئولان اقدام کنند.

رضایی در پایان به شهادت نیروهای سپاه پاسداران در عملیات روز گذشته در اشنویه اشاره و یاد آنان را گرامی داشت و اظهار کرد: امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم.

 دیدگاه شما در مورد : علت اصلی دشمنی خاص دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران پدیده نو ظهور و بی سابقه بودن آن است

علت اصلی دشمنی خاص دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران پدیده نو ظهور و بی سابقه بودن آن است

  • پربازدیدترین ها