جمعه 31 فروردین 1397 01:49:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40099

تاریخ انتشار : 25/03/1395 - 21:41

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه خبر داد

برگزاری مسابقات فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم در شهرستان سوادکوه

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان با یاد و نام شهدای مدافع حرم در این شهرستان خبر داد.

برگزاری مسابقات فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم در شهرستان سوادکوه

رضا احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان سوادکوه هر سال با حرارت خاصی برگزار می‌شود که این مسابقات در ارتقاء سطح  ورزش در این شهرستان اثرات چشم گیری دارد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال جام رمضان، تصریح کرد: این مسابقات، امسال با یاد و نام شهدای مدافع حرم با حضور 22 تیم از سطح شهر زیراب بعداز افطار برگزار می شود و در صورت به حد نصاب رسیدن تیم ها در پل سفید نیز برگزار خواهد شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات اظهار کرد: غنی سازی اوقات فراغت جوانان، ایجاد روحیه نشاط و شادمانی در جامعه ورزش از جمله اهداف این مسابقات است.

احمدزاده  تاکید کرد: ورزش نیاز به حمایت دارد و هر اندازه که در این راستا وارد شویم موفق تر خواهیم بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه ثبت نام کلاس‌های اوقات فراغت  این شهرستان نیز شروع شده است، گفت: غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و نوجوانان سوادکوهی یک ضرورت مبرم است و یک عامل مهم برای جلوگیری از انحرافات اجتماعی محسوب می شود.دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقات فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم در شهرستان سوادکوه

برگزاری مسابقات فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم در شهرستان سوادکوه

  • پربازدیدترین ها