شنبه 05 خرداد 1397 02:48:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40090

تاریخ انتشار : 25/03/1395 - 13:33

انتقاد قاضی‌پور از درآمدهای میلیاردی در وزارت‌بهداشت

نماینده ارومیه در مجلس با انتقاد از ابلاغیه اخیر رئیس جمهور درباره حداقل و حداکثر حقوق ها، گفت: در وزارت بهداشت درآمدهای نیم‌ میلیاردی و 2 میلیاردی به صورت ماهانه وجود دارد.

انتقاد قاضی‌پور از درآمدهای میلیاردی در وزارت‌بهداشت

به گزارش سوادکوه آنلاین، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه پارلمان، در اخطاری قانونی با  استناد به اصل 9 قانون اساسی که در رابطه با تبعیضات حقوقی است اظهار داشت: طبق مصوبه نمایندگان مجلس، حداقل و حداکثر دستمزدها باید به گونه‌ای باشد که به عنوان مثال اگر کسی یک میلیون تومان حقوق می‌گیرد، حقوق او اختلاف زیادی با فرد دیگری نداشته باشد.

وی افزود: در وزارت بهداشت درآمدهای نیم میلیاردی و 2 میلیاردی ماهانه وجود دارد و آقای رئیس جمهور هم حداقل و حداکثر دریافتی را 10 برابر ابلاغ کرده است که ما نمی‌دانیم آقای رئیس جمهور این رقم را از کجا آورده است؟ 

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاضی‌پور توضیح داد بنده به دیوان محاسبات دستور دادم بحث حقوق‌های این چنینی را بررسی کند و  احتمالا تا اوایل هفته آینده گزارش خود را خواهد داد و اگر تخلفی انجام شده باشد، به اطلاع نمایندگان مجلس خواهیم رساند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : انتقاد قاضی‌پور از درآمدهای میلیاردی در وزارت‌بهداشت

انتقاد قاضی‌پور از درآمدهای میلیاردی در وزارت‌بهداشت

  • پربازدیدترین ها