چهار شنبه 27 دی 1396 04:54:12

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39996

تاریخ انتشار : 22/03/1395 - 10:52

کمک غذایی رژیم‌صهیونیستی به تروریست‌ها+ تصاویر

منابع محلی در شهر القنیطره در جنوب سوریه خبر دادند که رژیم صهیونیستی کمکهای غذایی برای تروریست‌ها فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که مواد غذایی و کالاهای ساخت اسرائیل به‌وفور در مناطق تحت کنترل تروریست‌ها دیده می‌شود.

به گزارش سوادکوه آنلاین، «جعفر میا» فعال میدانی در شهر القنیطره واقع در جنوب سوریه گفت که مواد غذایی ساخت اسرائیل به‌وفور در مناطق تحت کنترل گروه‌های تروریستی دیده می‌شود.

میا افزود عناصر جبهه النصره کمک‌هایی را که از اسرائیل دریافت می‌کنند، در این منطقه توزیع می‌کنند و این مسئله به‌صورت ماهیانه انجام می‌شود.

منابعی از داخل استان القنیطره اعلام کردند که این کمک‌های غذایی به خانواده‌های تروریست‌ها داده می‌شود.

این منبع گفت که گذرگاه «الحمیدیه» مهمترین نقطه امداد رسانی از سرزمین‌های اشغالی به روستاهای حومه القنیطره است. این روستاها به منطقه «الشریط» مشهور هستند. گروه‌های مختلف تروریستی از جمله «جبهه ثوار سوریا»، «الویة الفرقان» و «لواء البسطین» در این منطقه حضور دارند.

این فعال میدانی گفت: حرکت وسایل نقلیه تروریست‌ها به‌طور مداوم در دو طرف جاده دیده می‌شود به‌گونه‌ای که زخمی‌های تروریست‌ها به بیمارستان‌های اسرائیلی منتقل می‌شوند.

پیش از این نیز ارتش اسرائیل از تشکیل یک واحد ویژه برای ارتباط با گروه تروریستی جبهه النصره در جنوب سوریه خبر داده بود و شهرک جباتا الخشب که مقر جبهه النصره در جنوب سوریه به  حساب می‌آید به سلاح‌ها و مهمات ساخت اسرائیل مجهز است.

 

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : کمک غذایی رژیم‌صهیونیستی به تروریست‌ها+ تصاویر

کمک غذایی رژیم‌صهیونیستی به تروریست‌ها+ تصاویر