شنبه 02 تیر 1397 20:21:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39984

تاریخ انتشار : 21/03/1395 - 18:04

امام جمعه سوادکوه شمالی:

نمایندگان مجلس باید به وظیفه نظارتی خود عمل کنند

امام جمعه سوادکوه شمالی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تاکید کرد: نمایندگان مجلس باید به وظیفه نظارتی خود عمل کنند.

نمایندگان مجلس باید به وظیفه نظارتی خود عمل کنند

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه خبر، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرشیر‌گاه اظهار کرد: راستگویان همان انسان‌های با تقوا هستند، ما باید در رفتار و گفتار صادق باشیم و قرآن را صادقانه قرائت کنیم.

وی تصریح کرد: قرآن و آموزه‌های قرآنی در جامعه ما مهجور است و اخلاق قرآنی کمتر دیده می‌شود.

 امام جمعه  سوادکوه‌شمالی افزود: اثر بخشی قرآن منوط به 3 موضوع عالم بودن به مشکل خود، ایمان داشتن و پیاده کردن دستورات قرآنی در زندگی است.

مهدوی از دریافتی‌های غیر‌عادلانه در برخی از ادارات و نهاد‌ها انتقاد کرد و گفت: علت وجود حرام‌خوری و حیف و میل در برخی ادارات و نهاد‌ها مشخص و برخورد شود و تا چه زمانی مردم باید شاهد چنین موضوعاتی باشند.

وی به دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار کرد: نمایندگان باید ابتدا برای خود قوانینی وضع کنند تا شاهد هزینه‌های میلیاردی که چیزی جز رشوه نام ندارد، جلوگیری شود و به وظیفه نظارتی خود عمل کنند.

امام جمعه  سوادکوه‌شمالی تصریح کرد: تشکیل جهاد به تعبیر مقام معظم رهبری از پدیده‌های زیبای انقلاب اسلامی است واجرای دستور اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری با روحیه جهادی به دست می‌آید.

 دیدگاه شما در مورد : نمایندگان مجلس باید به وظیفه نظارتی خود عمل کنند

نمایندگان مجلس باید به وظیفه نظارتی خود عمل کنند

  • پربازدیدترین ها