دوشنبه 28 خرداد 1397 10:02:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39983

تاریخ انتشار : 21/03/1395 - 17:50

امام جمعه موقت زیراب:

مبارزه با اعتقادات دینی در دستور کار دشمن قرار گرفته است

امام جمعه موقت زیراب در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر اظهار کرد: مبارزه با اعتقادات دینی در دستور کار دشمن قرار گرفته است.

 مبارزه با اعتقادات دینی در دستور کار دشمن قرار گرفته است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب به لزوم استفاده از فرصت ماه رمضان اشاره و اظهار کرد: رمضان از کلمه «رمضا» به معنای شدت حرارت و سوزاندن است و به تعبیر پیامبر اکرم (ص) ماه رمضان باعث سوزاندن گناهان و از بین بردن آن می‌شود.

وی تصریح کرد: انسان در ماه رمضان باید به سلوک روحانی، تهجد، قرائت دعا و قرآن اقدام کند، ماه رمضان فرصت ویژه‌ای است که انسان می‌تواند از آن برای تعالی استفاده کرد.

امام جمعه موقت زیراب افزود: اخلاص باعث دوری نفوذ شیطان در انسان می‌شود و به تعبیر حضرت زهرا (س) روزه، باعث استواری اخلاص می‌شود.

قبادیان با اشاره به نفوذ دشمنان از طریق فضای اجتماعی و تلفن‌های همراه اظهار کرد: تلفن‌های همراه هوشمند، جایگزین ماهواره‌ها شدند، مبارزه با اعتقادات دینی در دستور کار دشمن قرار گرفته است.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: واکسینه کردن فرهنگی جوانان با محوریت تعالیم قرآن در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با قاریان مورد توجه قرار گیرد.

 دیدگاه شما در مورد : مبارزه با اعتقادات دینی در دستور کار دشمن قرار گرفته است

 مبارزه با اعتقادات دینی در دستور کار دشمن قرار گرفته است

  • پربازدیدترین ها