چهار شنبه 27 دی 1396 04:56:34

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39982

تاریخ انتشار : 21/03/1395 - 17:21

امام جمعه پل‌سفید مطرح کرد

برطرف شدن موانع اقتصاد مقاومتی/مشکلات اقتصادی و بیکاری معضل منطقه سوادکوه

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد:موانع اقتصاد مقاومتی باید برطرف شود.مشکلات اقتصادی و بیکاری معضل منطقه سوادکوه است.

برطرف شدن موانع اقتصاد مقاومتی/مشکلات اقتصادی و بیکاری معضل منطقه سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید اظهار کرد: انسان بدون تقوا موجود خطر‌ناکی است که انسان‌ها را به تباهی و انحراف می‌کشاند.

وی به ماه رمضان اشاره و تصریح کرد: ماه رمضان فرصت الهی است، روزه تنها بر پیامبران گذشته واجب بود و واجب بودن آن بر امت اسلام و و هم‌طراز قرار دادن آنان با رسولان پیشین بیانگر اهمیت امت اسلامی است.

امام جمعه پل‌سفید به درمان بیماری‌های روحی و جسمی انسان با روزه اشاره و خاطر‌نشان کرد: پرهیز از گناه و اطاعت از دستورات الهی و تلاوت قرآن در ماه رمضان سفارش شده است.

قربانی با اشاره به شعار سال تاکید کرد: امام خمینی(ره) بر تقویت کشاورزی و عدم وابستگی به غرب تاکید داشت که همان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و موانع اقتصاد مقاومتی باید برطرف شود.

وی به ممانعت عربستان برای حجاج ایرانی اشاره واظهار کرد: عربستان با پول نفت اسلام، منطقه را به آتش کشید و اقدامات داعش ارتباطی با بشریت و اسلام ندارد .

امام جمعه پل‌سفید در پایان سخنان خود با خیر‌مقدم به علی ادیانی نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی و با اشاره به اینکه محرومیت سوادکوه خود‌ساخته است، گفت: مشکلات اقتصادی و بیکاری معضل منطقه سوادکوه است.

 دیدگاه شما در مورد : برطرف شدن موانع اقتصاد مقاومتی/مشکلات اقتصادی و بیکاری معضل منطقه سوادکوه

برطرف شدن موانع اقتصاد مقاومتی/مشکلات اقتصادی و بیکاری معضل منطقه سوادکوه