دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 16:02:18

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3985

تاریخ انتشار : 23/01/1393 - 09:32

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

نامه جمعی از نمایندگان مازندران در اعتراض به پایتخت 3+ متن نامه

جمعی از نمایندگان مازندران در اعتراض به پخش سریال پایتخت3 در ایام نوروز طی نامه ای از رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

نامه جمعی از نمایندگان مازندران در اعتراض به پایتخت 3+ متن نامه

به گزارش سوادکوه آنلاین، پخش سریال پایتخت 3 در ایام نوروز که به قول سازندگان این اثر هدفش معرفی فرهنگ مازندران است تا کنون اعتراض بسیاری از فرهیختگان مازندرانی را درآورده است چرا که به دیده این فرهیختگان سریال پایتخت 3 نه تنها نتوانست فرهنگ اصیل مازندران را به دیگران معرفی کند بلکه این سریال توهینی اشکار به فرهنگ مازندران است.

ادامه این اعتراضات موجب شد تا جمعی از نمایندگان مازندران نیز به این موضوع واکنش نشان داده و در نامه ای به رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس به این اقدام صدا و سیما اعتراض کنند و خواستار رسیدگی به این موضوع باشند.

در ادامه متن کامل این نامه را می آوریم.

ریاست محترم کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی

جناب دکتر پور مختار

سلام علیکم احتراما به استحضار می رساند علیرغم تذکرات و مکاتبۀ نمایندگان، متاسفانه صدا و سیما در ایام نوروز اقدام به پخش سریال پایتخت 3 نموده که با عنایت به عدم مطالعه و آشنایی با خرده فرهنگنمای بومی مردم بزرگ مازندران در بسیاری از موارد موجب اهانت به فرهنگ اصیل و غنی مازندران شده و آداب اجتماعی مردم مورد تمسخر قرار گرفته است و نگرانی مردم به خصوص جوانان را فراهم آورده است، انتظار رسیدگی داریم.دیدگاه شما در مورد : نامه جمعی از نمایندگان مازندران در اعتراض به پایتخت 3+ متن نامه

نامه جمعی از نمایندگان مازندران در اعتراض به پایتخت 3+ متن نامه

  • پربازدیدترین ها