یکشنبه 03 تیر 1397 23:02:16

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39779

تاریخ انتشار : 14/03/1395 - 19:08

امام جمعه سوادکوه شمالی:

مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است

امام جمعه سوادکوه شمالی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تاکید کرد: مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است.

 مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه خبر، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی اظهار کرد: پاداش الهی بر طبق آیات قرآن وابسته به تقوی و ایمان است، ارزش عمل بستگی به تقوا و پرهیز‌کاری دارد.

وی به در پیش بودن ماه رمضان اشاره و تصریح کرد: ماه رمضان ماه ویژه الهی است  و رسول خدا موفقیت در دو موضوع را در ماه رمضان برای مومنان آرزو می‌کردند.

امام جمعه شیرگاه افزود: روزه‌داری که لازمه آن دوری از گناه است و تلاوت قرآن موضوعات مورد نظر پیامبر گرامی اسلام در ماه رمضان است.

مهدوی گفت: تقوی و ایمان و مقاومت در راه خدا باعث بی‌اثر شدن مکر و حیله دشمنان می شود.

وی به نقشه های مختلف دشمنان جمهوری اسلامی اشاره و تاکید کرد : انقلاب اسلامی ایران مصداق آیه الهی خنثی شدن مکر و حیله سلطه‌طلبان است.

امام جمعه شیرگاه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مرقد امام راحل  اظهار کرد: امام خمینی (ره)، کشور را از منجلاب تحقیر و عقب‌ماندگی نجات داد و مقام معظم رهبری، پایبندی به ارزش‌ها و اسلام ناب، محور بودن مردم، اعتقاد به پیشرفت و حمایت از محرومان و مستضعفان، تلاش برای دست‌یابی به اهداف انقلاب اسلامی، پایبندی به استقلال همه‌جانبه کشور، حساسیت در برابر دشمن و عدم تبعیت از آن و دارا‌بودن تقوای سیاسی و دینی را از شاخص‌های انقلاب ذکر کرد.

وی با اشاره  به برخی از ویژگی‌های امام راحل تصریح کرد: نظم، ساده‌زیستی، پرهیز از اسراف، مومن و متعبد و انقلابی به تمام معنا از ویژگی های لامام راحل بود و عمل برای خدا باعث شد تا ثمره تلاش ایشان با رحلت از بین نرود.

مهدوی در پایان سخنان خود تاکید کرد: مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است.

 

 دیدگاه شما در مورد : مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است

 مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است

  • پربازدیدترین ها