دوشنبه 27 آذر 1396 14:25:28

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39695

تاریخ انتشار : 10/03/1395 - 13:53

شهریه‌های ۲۰ میلیونی در برخی مدارس غیردولتی

مدیرکل سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در واکنش به مطالبی در خصوص وجود شهریه‌های ۲۰ میلیونی در این مدارس گفت: در این خصوص هیچ کوتاهی انجام نمی‌دهیم و با هیچ مدرسه‌ای مماشات نخواهیم کرد.

شهریه‌های ۲۰ میلیونی در برخی مدارس غیردولتی

به گزارش سوادکوه آنلاین،  مجتبی زینی‌وند مدیرکل سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «برخی مدارس غیردولتی در هنگام ثبت نام مبالغ خارج از عرف از والدین طلب می‌کنند، با این مدارس چه برخوردی می‌کنید؟»، خاطرنشان کرد: در این خصوص هیچ کوتاهی انجام نمی‌دهیم. 
 
وی در واکنش به مطالبی در خضوص وجود شهریه‌های 20 میلیونی در مدارس، گفت: امسال این موضوع به یک دغدغه برای تمام مجموعه تبدیل شده است و با هیچ مدرسه‌ای مماشات نخواهیم کرد. 
 
زینی‌وند با اشاره به اینکه تعداد معدودی از مدارس غیردولتی تخلف می‌کنند و حیثیت، کیان و هویت این مدارس را زیر سؤال می‌برند و باعث بدبینی تمام جامعه می‌شود، خاطرنشان کرد: بنابراین وظیفه داریم برای حمایت از تمام مدارس غیردولتی با آن تعداد معدود و قلیل مدارس متخلف، برخورد کنیم. 
 
مدیرکل سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه از همه مهمتر موضوع حق مردم و برخورد با مدارسی است که تخلف می‌کنند، گفت: برای نخستین بار امسال ستادهای نظارت بر مدارس را در برخی مناطق مکلف کردیم که تشکیل شوند و بازدیدها و نظارت‌ها را جدی‌تر کردیم؛ حتی به مناطق اختیار دادیم که اگر مدرسه‌ای تخلف کرد همانجا با آنها برخورد شود.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : شهریه‌های ۲۰ میلیونی در برخی مدارس غیردولتی

شهریه‌های ۲۰ میلیونی در برخی مدارس غیردولتی