یکشنبه 03 تیر 1397 23:10:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39687

تاریخ انتشار : 10/03/1395 - 11:17

استقبال مقام لهستانی از ظریف با اظهارات ضدایرانی

وزیر خارجه لهستان در سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ در آستانه سفر محمدجواد ظریف به ورشو، ضمن طرح ادعاهای نخ نما شده ضد ایران، درباره تعاملات اقتصادی با تهران هشدار داده است.

استقبال مقام لهستانی از ظریف با اظهارات ضدایرانی

به گزارش سوادکوه آنلاین، در آستانه سفر وزیر خارجه ایران به لهستان، وزیر خارجه پیشین این کشور اروپایی اظهاراتی خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده است.

«رادوسلاو سیکوروفسکی» وزیر خارجه سال‌های 2007 تا 2014 لهستان که عضو هیات مشاوره یک نهاد ضد ایرانی به نام «اتحاد در برابر ایران هسته‌ای» هم هست، امروز یکشنبه اظهاراتی خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.

به گزارش «بیزینس وایر»، اظهارات این مقام سابق لهستانی در حالی مطرح شده که محمدجوادظریف برای سفری رسمی عازم پایتخت این کشور شده است(جزئیات بیشتر).

سیکوروفسکی با تکرار ادعاهای نخ نماشده درباره حمایت ایران از تروریسم، گفت: «رهبران لهستان در ماه‌های اخیر بر تلاش‌هایشان برای سرکوب تروریسم افزوده‌اند اما با این وجود فعالانه در صدد تبادلات تجاری در کشوری هستند که در آن تجارت و تروریسم در هم تنیده است».

وزیر خارجه پیشین لهستان در ادامه ادعاهای ضد ایرانی خود، اظهاراتی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کرده و این نهاد انقلابی را «حامی تروریسم» خوانده است.

او مدعی شد: «شبکه پیچیده شرکتهای سپاه(پاسداران)، تهدیدی برای خفه کردن و در خطر قرار دادن همه شرکتهایی است که درصدد تعامل اقتصادی با ایران هستند. ریسک‌ها و خطرات، ‌بسیار زیاد هستند».


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : استقبال مقام لهستانی از ظریف با اظهارات ضدایرانی

استقبال مقام لهستانی از ظریف با اظهارات ضدایرانی

  • پربازدیدترین ها