جمعه 31 فروردین 1397 19:19:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39616

تاریخ انتشار : 07/03/1395 - 17:14

امام جمعه موقت سوادکوه‌‌شمالی:

دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تاثیر‌گذار جامعه را دارد

امام جمعه موقت سوادکوه‌‌شمالی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تاثیر‌گذار جامعه را دارد.

دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تاثیر‌گذار جامعه را دارد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه‌ خبر، حجت الاسلام روح‌اله امیری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شیر‌گاه به تفسیرآیه 17 سوره رعد درباره تقوای الهی اشاره و اظهار کرد: تقوای الهی موجب مفید بودن انسان در جامعه می شود و در دام شیاد‌ان قرار نمی گیرد.

وی به نمونه‌های مدعیان دروغین در جامعه اشاره و تصریح کرد: مدعیان دروغین با حیله مردم را فریب می‌دهند، مانند بهائیان که هم مفید نیستند و هم از نمونه‌های بی‌تقوایی هستند.

امام جمعه موقت شیر‌گاه به روایتی از حضرت علی (ع) درباره تقوای الهی اشاره و خاطر‌نشان کرد: امام علی (ع)، فقر، بیماری و بی‌تقوایی را به عنوان بلاهای کوچک، متوسط و بزرگ و ثروت، سلامتی و تقوا را نیز به عنوان نعمت کوچک، متوسط و بزرگ توصیف کردند.

امیری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره نفوذ و تهاجم فرهنگی تاکید کرد: دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تاثیر‌گذار جامعه مانند طلاب، علما، دانشجویان و دانش‌آموزان را دارد.

وی به ابعاد و نحوه نقوذ دشمنان اشاره و اظهار کرد: دشمن به صورت مستقیم برای نفوذ وارد نمی‌شوند، عالمی که در تفسیر خود از سیاست حرفی نزند و دانشجویی که دشمن را همه‌کاره و خودی ‌را ضعیف قلمداد کند تحت نفوذ دشمنان است.

 دیدگاه شما در مورد : دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تاثیر‌گذار جامعه را دارد

دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تاثیر‌گذار جامعه را دارد

  • پربازدیدترین ها