یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 18:49:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39563

تاریخ انتشار : 06/03/1395 - 08:33

«هادی العامری»: وارد فلوجه نخواهیم شد

رئیس سازمان بدر عراق با تاکید بر اینکه ماموریت نیروهای «الحشد الشعبی» در عملیات آزادسازی فلوجه، محاصره ۳۶۰ درجه است اعلام کرد که وارد فلوجه نخواهند شد.

«هادی العامری»: وارد فلوجه نخواهیم شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، «هادی العامری» رئیس سازمان بدر عراق روز چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای بسیج مردمی «الحشد الشعبی» وارد فلوجه نمی شوند، چراکه ماموریت آنها محاصره ۳۶۰ درجه این شهر است.

به گزارش پایگاه خبری السومریه نیوز، العامری افزود: ما وارد شهر فلوجه نمی شویم زیرا ماموریت ما محاصره فلوجه و قطع راه‎های ورودی آن است و پس از محاصره کامل آن این شهر را به دستگاه های امنیتی عراق و نیروهای ضد تروریسم محول می کنیم.

وی بار دیگر از اهالی شهر فلوجه خواست تا برای حفظ سلامتشان این شهر را ترک کنند و تاکید کرد که فلوجه به زودی آزاد خواهد شد.

دستور آغاز عملیات آزادسازی شهر مهم فلوجه در شرق الانبار و در غرب بغداد را حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق یکشنبه‌شب صادر کرد.

«احمد الاسدی» سخنگوی سازمان «بسیج مردمی» عراق برای مبارزه با گروه‌های تروریستی تکفیری موسوم به الحشد الشعبی اعلام کرد که همه گروه‌های زیرمجموعه سازمان، در این عملیات آزادسازی شهر فلوجه حاضر هستند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : «هادی العامری»: وارد فلوجه نخواهیم شد

«هادی العامری»: وارد فلوجه نخواهیم شد

  • پربازدیدترین ها