چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 13:08:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 395

تاریخ انتشار : 19/07/1392 - 22:20

واکنش تند رسانه های وهابی به نامه عالم سوادکوهی

با انتشار این خبر، سایت ها و رسانه های وابسته به وهابیت، با لحنی تند و سقیفه ای به مقابله با این اقدام علمی پرداخته و آن را انحصارگرایی عقیدتی و رویکردی تکفیری و سیاسی قلم داد کردند.

واکنش تند رسانه های وهابی به نامه عالم سوادکوهی

سوادکوه- هفته گذشته مطلبي تحت عنوان «اتمام حجت شیخ سوادکوهی با مولوی عبدالحمید» را منتشر کرديم که عبارت بود از نامه يک روحاني شيعه خطاب به "مولوي عبدالحميد اسماعيل زهي" چهره سرشناس اهل سنت زاهدان.

دعوت اين روحاني جوان شیعه يعني حجة الاسلام و المسلمین شیخ "محمّد امیری سوادکوهی" از جناب مولوي جهت پذیرش مذهب حَقّه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، بازتاب قابل توجهی در رسانه هاي داخلي جمهوري اسلامي ايران و سایر کشورها و همچنین مورد بحث و بررسی شبکه هاي ماهواره ای شیعه و وهابی و رسانه های سمعی و بصری برخی کشورها قرار گرفته است.

از سوي ديگر با انتشار این خبر، سایت ها و رسانه های وابسته به وهابیت، با لحنی تند و سقیفه ای به مقابله با این اقدام علمی پرداخته و آن را انحصارگرایی عقیدتی و رویکردی تکفیری و سیاسی قلم داد کردند.

يکي از اين سايت هاي وهابي نيز ضمن توهين به حجة الاسلام و المسلمین سوادکوهی، مطلبي تحت عنوان "آقاي آخوند وقاحت هم حدي دارد"، بجاي اينکه پاسخي منطقي به نامه ارسال شده به مولوي عبدالحميد بدهد، از موضوع طفره رفته است.

شايان ذکر است، حجة الإسلام و المسلمين سوادکوهي با مطرح نمودن سوالاتی و بیان ادله علمی از منابع معتبر نزد اهل تسنن تمامی آزاد اندیشان جهان اسلام را به تفکر و تعقل دعوت کرده است.

این محقق جوان شیعه با اشاره به اینکه بدون شک این قرن، قرن امیرالمؤمنین حضرت علی و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است، می نویسد: این امر می تواند فرصت مناسبی برای تمامی حقیقت طلبانِ آزاد اندیش جهان برای روی آوردن به مذهب حَقّه تشیع که همان مذهب اهل بیت علیهم السلام و ولایت بر حق امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام است باشد که در این صورت همه مسلمانان امر خدا و رسول را به گوش جان خریده و همگان وارد مذهب اهل بیت علیهم السلام می شوند و یک پارچه و یک دست گشته و شاهد آن خواهیم بود که طنین دل انگیز "اشهد ان علی ولی الله" از گلدسته های همه مساجد در کشورهای جهان و به ويژه مسجد مکّی و مدنی طنین انداز شود و ندای آن گوش جهانیان را نوازش دهد و فضای عالم را به نور عدل و قسط منور فرماید


منبع : شیعه آنلاین
دیدگاه شما در مورد : واکنش تند رسانه های وهابی به نامه عالم سوادکوهی

واکنش تند رسانه های وهابی به نامه عالم سوادکوهی

  • پربازدیدترین ها