شنبه 25 آذر 1396 12:48:43

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39450

تاریخ انتشار : 31/02/1395 - 18:52

امام‌جمعه پل‌سفید:

سربازان گمنام امام زمان چشم بیدار و قلب رئوف ملت ایران هستند

امام جمعه پل‌سفید در خطبه های نماز جمعه ابن شهر گفت: سربازان گمنام امام زمان چشم بیدار و قلب رئوف ملت ایران هستند.

سربازان گمنام امام زمان چشم بیدار و قلب رئوف ملت ایران هستند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پل‌سفید ضمن تبریک ولادت امام عصر (عج)، به مراتب علم و جهل اشاره و اظهار کرد: علم و جهل مربوط به روح انسان است و دانایی همان ادراک و فهم است و قرائت قرآن باعث افزایش دانایی و تواضع می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: اعراب جاهلی دوران ابتدای اسلام، اعراب کنونی جاهل، یهود و نصاری به عنوان دشمنان اسلام از ابتدا تاکنون بودند.

امام‌جمعه پل سفید با اشاره به برخی ویژگی‌های پیامبر و ائمه تصریح کرد: دیدن ملائک، شنیدن کلام وحی و در اختیار داشتن غریزه حاکم بر طبیعت برخی از ویژگی‌های پیامبر و ائمه است.

قربانی با بیان اینکه خدا، انقلاب اسلامی را با وجود همه مشکلات، حفظ کرده است، اظهار کرد: سوم خرداد روز آزاد‌سازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس است و نام رزمندگان بر تارک ملت ایران می‌درخشد و نام روز حماسه فتح خرمشهر به درستی روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامیده شد.

وی گفت: خدا خرمشهر را با دست بسیج مردمی، ارتش و سپاه آزاد کرد.

 امام‌جمعه پل سفید خاطر نشان کرد: امام راحل به درستی فتح خرمشهر را امداد الهی نامیدند.

قربانی به مظلومیت شیعه در جهان و لزوم اتحاد آنان اشاره و تصریح کرد: شیعیان در دستور حذف نظام استکبار قرار دارند و امیدواریم اختلاف در عراق با کمک مرجعیت و تدبیر حل شد و عراق در اردوگاه آل سعود قرار نگیرد.

امام‌جمعه پل سفید درباره ولادت امام زمان (عج) و سالروز سربازان آن حضرت گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) چشم بیدار و قلب رئوف ملت ایران هستند.

 وی در پایان تاکید کرد: تهدید‌های مختلفی در جامعه با تدابیر سربازان گمنام امام زمان به فرصتی برای انقلاب اسلامی تبدیل شد.دیدگاه شما در مورد : سربازان گمنام امام زمان چشم بیدار و قلب رئوف ملت ایران هستند

سربازان گمنام امام زمان چشم بیدار و قلب رئوف ملت ایران هستند