یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 01:58:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39449

تاریخ انتشار : 31/02/1395 - 18:48

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

سران همدست با دشمنان باید معرفی شوند

امام جمعه سوادکوه‌شمالی گفت: همدستی با دشمنان دین، قرآن و مسلمانان و کمک به آنان خیانت بزرگی است و باید سران همدست با دشمنان معرفی شوند.

سران همدست با دشمنان باید معرفی شوند

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه خبر، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شیر‌گاه به خصوصیات منتظر واقعی امام زمان (عج) اشاره و اظهار کرد: منتظر واقعی امام زمان، انسان با‌ تقوی و خوش اخلاق است و بد‌اخلاقی و بی‌تقوایی با انتظار سازگار نیست.

وی افزود: امام‌شناسی، دعا برای امام زمان، اخلاص، آمادگی برای ظهور، رفتار متناسب با اخلاق مورد انتظار امام عصر و ولایت‌مداری از ویژگی‌های انتظار سازنده است.

امام‌جمعه شیرگاه با اشاره به نشانه‌های انتظار تصریح کرد: تقوی موجب استقامت و استقامت نشانه انتظار است و اطاعت از نمایندگان امام زمان (عج) که امروز ولی فقیه نماینده امام زمان (عج) است بیانگر انتظار واقعی یک فرد است.

مهدوی به سخنان مقام معظم رهبری درباره خیانت مجریان سیاست‌های آمریکا در منطقه به امت اسلامی اشاره و تاکید کرد: همدستی با دشمنان دین، قرآن و مسلمانان و کمک به آنان خیانت بزرگی است و باید سران همدست با دشمنان مسلمانان معرفی شوند.

وی ضمن انتقاد از وضیعت زندگی کنونی در جامعه اسلامی، اظهار کرد: در اخلاق، سیاست و معیشت با آموزه‌های قرآنی فاصله داریم و زندگی خود را با قرآن تنظیم نکردیم.

امام‌جمعه شیر‌گاه در پایان سخنان خود به میلاد امام زمان (عج) و نامگذاری آن به روز سربازان گمنام‌ اشاره کرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) به تعبیر امام راحل (ره)، افتخار جمهوری اسلامی و در عرصه‌های مختلف دیده‌بان خوبی برای نظام اسلامی هستند و خیر‌خواهانه تلاش می‌کنند.دیدگاه شما در مورد : سران همدست با دشمنان باید معرفی شوند

سران همدست با دشمنان باید معرفی شوند

  • پربازدیدترین ها