چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 11:16:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39448

تاریخ انتشار : 31/02/1395 - 17:30

امام جمعه زیراب:

با وجود شبیخون فرهنگی دشمنان در همه ابعاد شاهد حضور رزمندگان در دفاع از حرم حضرت زینب(س) هستیم

امام جمعه زیراب در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: با وجود شبیخون فرهنگی دشمنان در همه ابعاد شاهد حضور رزمندگان در دفاع از حرم حضرت زینب(س) هستیم.

با وجود شبیخون فرهنگی دشمنان در همه ابعاد شاهد حضور رزمندگان در دفاع از حرم حضرت زینب(س) هستیم

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زیراب سوادکوه به ارزش اخلاص در فعالیت‌ها اشاره و اظهار کرد: ارزش هر کار در انگیزه الهی آن است و یکی از مهمترین شاخصه شخصیتی امام راحل اخلاص ایشان بود و اولویت بنیانگذار انقلاب اسلامی، رضایت الهی و اخلاص در فعالیت بود.

وی به دشمنی مستکبران جهان در راس آن آمریکا با ملت ایران اشاره و تصریح کرد: محاصره اقتصادی دشمنان از سال 59 آغاز شد و تاکنون ادامه دارد، شجاعت و مجاهدت ملت و رزمندگان در عرصه‌های مختلف موجب به دست آمدن نتایج ارزشمندی برای نظام اسلامی شد.
امام جمعه زیراب با اشاره به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در سال 61، خاطر‌نشان کرد: حماسه فتح خرمشهر در سال 61 با مجاهدت ملت ایران و رزمندگان به دست آمد.

رضایی به وجود روحیه شهادت طلبی در جوانان اشاره و تاکید کرد: تب و تاب شهادت هنوز در کشور وجود دارد و با وجود شبیخون فرهنگی دشمنان در همه ابعاد شاهد حضور رزمندگان در دفاع از حرم حضرت زینب(س) هستیم.

 وی افزود: همچنان روحیه شهادت‌طلبی و از خود گذشتگی در ملت ما وجود دارد و جوانان ما برای دفاع از حرم حضرت زینب در سوریه صف کشیدند.

امام جمعه زیراب با به برخی اظهار نظر‌ها در دهه گذشته درباره حضور کمرنگ ملت در دفاع از کشور اشاره و اظهار کرد: حضور رزمندگان ما در کشور دیگر برای دفاع از آموزه‌های دینی و حضور داوطلبان برای شهادت‌طلبی در دفاع از کیان دینی خط بطلانی بر اظهار نظر‌ها علیه روحیه شهادت و ایثار ملت ایران است.دیدگاه شما در مورد : با وجود شبیخون فرهنگی دشمنان در همه ابعاد شاهد حضور رزمندگان در دفاع از حرم حضرت زینب(س) هستیم

با وجود شبیخون فرهنگی دشمنان در همه ابعاد شاهد حضور رزمندگان در دفاع از حرم حضرت زینب(س) هستیم

  • پربازدیدترین ها