دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 23:38:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39430

تاریخ انتشار : 31/02/1395 - 11:33

مخالفت آمریکا با آزادسازی فلوجه!

سخنگوی گردانهای حزب الله عراق از مخالفت صریح آمریکا با آزادسازی شهر تررویست نشین فلوجه در استان الانبار این کشور خبر داده است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، سخنگوی گردانهای حزب الله عراق از مخالفت صریح آمریکا با آزادسازی شهر تررویست نشین فلوجه در استان الانبار این کشور خبر داده است.

مخالفت آمریکا با آزادسازی فلوجه!
 
بنابر این گزارش، سید جعفر الحسینی در گفتگو با رسانه های عراقی از نامه محرمانه دولت آمریکا به حیدر العبادی" نخست وزیر این کشور در مخالفت با عملیات آزادسازی شهر فلوجه از اشغال گروه تروریستی تکفیری داعش توسط نیروهای ارتش  و بسیج مردمی عراقی خبر داده است. به گفته وی دولت آمریکا در نامه خود به عبادی نسبت به خطراتی که متوجه "عشائر سنی ساکن فلوجه" است ابراز نگرانی کرده است.
 
مخالفت آمریکا با آزادسازی فلوجه!
 
این در حالی است که عشائر اهل سنت فلوجه شریک جنایات داعش بوده و از ابتدای ورود تروریستها به عراق نقش بسزائی در اشغال شهرهای استان الانبار و گسترش حملات داعش به بغداد و استانهای جنوبی این کشور ایفا کرده بودند. سال گذشته شیوخ شائر فلوجه با حضور در ضیافت داعش با ابوبکر البغدادی رهبر این گروه تکفیری بیعت کرده بودند. در این مراسم داعش یکی از سربازان ارتش عراق را در زیر پای شیوخ عشائر فلوجه قربانی کرده بود.
 
مخالفت آمریکا با آزادسازی فلوجه!


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : مخالفت آمریکا با آزادسازی فلوجه!

مخالفت آمریکا با آزادسازی فلوجه!

  • پربازدیدترین ها