چهار شنبه 27 دی 1396 04:59:27

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39416

تاریخ انتشار : 30/02/1395 - 19:46

امام جمعه موقت زیراب:

ماجرای فائزه، داستان صید آیت‌الله‌زاده توسط جریان نفوذ بهائیت است

فرقه ای که بزرگش ازانگلستان عنوان مخصوص سـر(sir ) را دریافت می‌کند واکنون پایتخت این جماعت دراسرائیل است، فرقه‌ای که خدایش معلوم نیست وپیامبرش معجزه‌ای جزفساد ندارد.

ماجرای فائزه، داستان صید آیت‌الله‌زاده توسط جریان نفوذ بهائیت است

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ،  این روزها با توجه به گسترش وسائل ارتباط جمعی، تقریبا همه ازفهم قابل قبولی برخوردارند و از زوایای امور تا حدی و به‌قدر بضاعت خود مطلع‌اند. 
 
باتوجه به رصد عوامل متعدد دشمنان انقلاب اسلامی، به سهولت می‌توان فهمید که نظام سلطه از هیچ روزنه‌ای برای نفوذ و امحاء کامل جمهوری اسلامی صرفنظر نخواهد کرد و همچنان از همه فرصت‌ها برای دستیابی به مقصود منحوس خود استفاده خواهد کرد. 
 
لذا باید توجه به این موضوع داشت که وقتی شخص اول نظام اسلامی، مقام معظم رهبری، تاکید بر هوشیاری درقبال نفوذ دارند اتفاقات قابل توجهی درحال رخ دادن است. 
 
بر همین اساس و اهمیت بحث نفوذ و انتشار عکس فائزه هاشمی در کنار اعضای فرقه بهاییت در چند روز گذشته در فضای مجازی، مصاحبه ای با حجت الاسلام محسن قبادیان، امام جمعه موقت زیراب انجام شد که در ادامه نظر شما خوانندگان ارجمند را به مطالعه آن جلب می‌کنیم: 


 

به نظر شما نفوذ را در چه حوزه‌هایی می توان جستجو کرد؟ 
 
درسایت ها، وبلاگ ها،کانال ها و گروه‌ها که فحشا را می گسترانند و آنهایی که در قالب طنز وشوخی اعتقادات را نشانه می‌روند، همان‌هایی که اختلاس را مهم و بی حجابی را بدون اهمیت معرفی می‌کنند، درصورتی که هرکدام درجای خود حائز اهمیت است و نباید نادیده گرفته شوند، نفوذ را باید درحوزه‌های فرهنگ، اجتماع، اقتصاد، خانواده، تولید علم، اندیشه ورزی، دینی وخلاصه درحوزه سیاسی جستجوکرد. 


 
امروزه شاید آنچه بیشتر مورد توجه شعاری قرارمی‌گیرد، امر سیاسی است که البته درجای خود مهم است، اما برای مصون ماندن باید همه راه‌ها در همه حوزه‌ها برای نفوذ مسدود شود. 
 
باتوجه به اسلامی بودن این نظام و انقلاب، سیر نفوذ را دراسلام اگر بررسی کنیم امر فاعتبروا یا اولی‌الالباب را عامل شدیم. 
 

*آیا پروژه نفوذ در گذشته  نیز وجود داشته است؟ 
 
بله، ازصدراسلام هرجایی که دشمن پرکار و سراسر اهتمام،  یعنی یهود، قصد نفوذ از خارج جامعه اسلامی را داشت و به مقصود نرسید، لذا تلاش را متمرکز در داخل جامعه اسلامی کرد. 
 
 آنجایی که غدیر فراموش شد و امیرالمومنین علیه السلام کنار گذاشته شد، ابتداء انحراف عملی بود و این ماجرا ادامه پیدا کرد تا به آنجایی که امام صادق علیه السلام فرمود بعد از پیامبر همه مرتد شدند الا گروهی اندک، این یعنی چه؟! 
 
یعنی نفوذ دراصحاب رسول الله صلی الله علیه و آله و ادامه اش را همه می‌دانیم. 
 
غرض اینکه یهود هیچ‌گاه دست بردارنیست و امروز هم همان جریان بعنوان صهیونیسم درحال مبارزه بی وقفه با اسلام است، آنها از ابتدا به دنبال امحاء بودند با ایجاد انحراف تا در نتیجه ظاهر و پوسته‌ای بیش از اسلام نماند. 
 
  

*به نظر شما انحراف در اسلام  توسط صهیونیسم چگونه کلید خورد ؟ 
 
درطول تاریخ می‌بینیم که برای رسیدن به هدف‌شان یکی از کارهایی که برای انحراف انجام داده‌اند، ایجاد فرق مختلف بوده تا با فریب مردم، جامعه اسلامی رامتزلزل کنند و یکی از این فرقه‌ها، فرقه ضاله بهائیت است. 
 
فرقه ای که بزرگش از انگلستان عنوان مخصوص سـر(sir ) را دریافت می‌کند و اکنون پایتخت این جماعت در اسرائیل است، فرقه‌ای که خدایش معلوم نیست و پیامبرش معجزه‌ای جز فساد ندارد. 
 
فرقه‌ای که شکمبارگی وشرابخواری و شهوت‌رانی، به گواهی بسیاری از شاهدان، ماحصل نذوراتی است که بیچارگان فریب خورده برای رهبر خویش می‌فرستادند. 
 
فرقه‌ای که به فتوای همه مراجع عظام تقلید، امام خمینی رحمت الله علیه و مقام معظم رهبری، ضاله است و نجاست‌شان قطعی است. 
 
فرقه‌ای که در وقایع سال 88 در آب ریختن به آسیاب دشمن از هیچ کوششی فروگذاری نکرد و ازتمام توانش برای براندازی نظام اسلامی استفاده کرد. 
 
فرقه‌ای که دستش به خون‌های عشاق امام زمان ارواحنافداه آغشته است و یکی از اهداف اصلی پروتکل تدوین شده استعماری آن، مبارزه تمام قد با شریان زنده نگهدار انقلاب، یعنی مهدویت است. 
 
آری، بهائیان با رسوخ در اعتقادات هدف براندازی را دنبال می‌کنند که دراین مقال مجالی برای بسط بیشتر ندارم. 
 
اما در چند روز اخیر از رسانه‌ها خبر حشرونشر یکی از فرزندان مسئولی درسطح عالی نظام اسلامی با بهائیان آن هم نه افراد عادی از این فرقه ضاله، بلکه سرکردگان آن منتشر شد که بسیار نگران‌کننده است .
 

* آیا دراین اوضاع و احوال که هجمه‌های دشمن ازهمه طرف چند برابر شده، می‌توان به سادگی از کنار این موضوع عبور کرد؟ 
 
وقتی پدر می‌گوید: اواشتباه کرده و باید جبران کند وما بلافاصله مصاحبه فرزند را می‌خوانیم که میگوید: به هیچ عنوان اشتباه نکرده‌ام و کارم انسانی بوده، آیامی‌توان به سادگی از کنار آن عبورکرد؟ 
 
او فرزند یک آیت الله شیعه و انقلابی است و نشستنش در جمع این افراد خصوصاً زیرعکس عبدالبهاء و انتشار گسترده این تصویر تحلیل‌های خوشایندی را به دنبال نخواهد داشت. 
 
روز گذشته با یکی از پزشکان متعهد و انقلابی دراین باب صحبت می‌کردم ایشان می‌گفت: این ماجرا اهمیت ندارد که این قدر بزرگ شود، خدمتش عرض کردم این جماعت بنای براندازی دارند، لذا هرگونه وجاهت بخشی به آنان وحمایت مادی ومعنوی از آنان، مقابله مستقیم با نظام اسلامی و ولایت است تعارف هم ندارد. 
 
این آیت‌الله زاده فرصت جبران را نباید ازدست بدهد، خصوص وقتی یکی از افراد حلقه یاران، صحبت ازجذب او به میان آورده وبرای لطمه به نظام، مستمسک قرارش داده که اگرجبران نکند طوفانی سهمگین‌تر از 9 دی توسط ملت تمام این بساط را با عقبه‌های پشتیبانش درهم خواهد شکست و به زباله دان تاریخ خواهند پیوست. 
 
 و در پایان باید گفت: يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَدیدگاه شما در مورد : ماجرای فائزه، داستان صید آیت‌الله‌زاده توسط جریان نفوذ بهائیت است

ماجرای فائزه، داستان صید آیت‌الله‌زاده توسط جریان نفوذ بهائیت است