یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 15:12:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39400

تاریخ انتشار : 30/02/1395 - 10:35

آقای گل در راه اروپا؛

جدی ترین مشتری اروپایی مهدی طارمی

ظاهراً آقای گل فوتبال ايران از پرسپوليس جدا شده تا آينده‌اش را در محيطي متفاوت دنبال كند. اخبار ضد و نقیضی از پیشنهاد تیم های اروپایی و حاشیه خلیج فارس به گوش می رسد که در این میان ظاهرا پیشنهاد ریسینگ سانتاندر جدی تر است.

جدی ترین مشتری اروپایی مهدی طارمی

به گزارش سوادکوه آنلاین،  مهدي طارمي از يك تيم قطري پيشنهاد دو ميليون دلاري دريافت كرده با اين حال مي‌گويد تحت هيچ شرايطي به بازي در ليگ ستارگان نمي‌انديشد.

 بعد نوبت به يك تيم از فوتبال تركيه(بخوانيد بشيكتاش) رسيد كه پيشنهاد جذب او را مطرح كند. با اين حال رقم قرارداد يك‌ونيم ميليون دلاري آنها هم مهدي را وسوسه نكرد. 

آقاي گل پاهايش را كرده داخل يك كفش كه فقط يك تيم اروپايي كه جا براي پيشرفت داشته باشد، مقصد بعدي او است. 

مدتي قبل صحبت از«كروتون» شده بود؛ تيمي تازه‌وارد به ليگA ايتاليا،«كالچو» و حالا خبر از پيشنهاد 
ریسينگ‌ سانتاندر مي‌رسد؛ تيمي با سابقه درخشان كه البته از لاليگا دور افتاده است. 

گفته مي‌شود تيمي كه پيشنهاد مالي‌اش به مراتب پايين‌تر از بشيكتاش و قطري‌هاست، شرايط ايده‌آلي براي حضور مهدي دارد. اين تيم مدعي رسيدن به سگونداليگ(ليگ دوم اسپانيا) است و در فاز هجومي به مهره‌اي با خصوصيات طارمي نياز دارد. 


در گذرگاه پلي‌آف

فوتبال اسپانيا در سطح سوم خود- موسوم به سگونداB- چهار گروه دارد و ریسينگ‌ سانتاندر موفق شده در پايان رقابت‌هاي مرحله نخست صدرنشين گروهA شود. 

ریسينگ‌ طي 38هفته، 74 امتياز گرفته تا بالاتر از راسينگ‌فرون قهرمان شود. اين تيم در مرحله پلي‌آف يكشنبه ميزبان دپورتيوو ریوس است كه قهرمان گروC شده است. 

اين تيم در صورتي كه مجوز حضور در دسته دوم فوتبال اسپانيا«سگونداليگ» را پيدا كند، مي‌تواند يك شروع مناسب براي مهدي طارمي باشد كه تجربه بازي در اروپا را ندارد. 


2رقيب اسپانيايي و آرژانتيني طارمي

پدرو آلوارز سرمربي 40ساله راسينگ در خط حمله تيم خود دو گزينه را طي فصل اخير مورد استفاده قرار داده است. نفر اول امانوئل ويلالباي اسپانيايي است؛ مهاجمي 26ساله و چپ‌پا كه در 28بازي به عنوان بازيكن اصلي وارد زمين شده تا طي 2665دقيقه 13گل به ثمر برساند. 

نفر دوم يك آرژانتيني است كه نيم‌فصل ليگ اخير از تيم ليگ‌برتري سان‌مارتين سان‌خوان كشورش راهي ریسينگ‌ سانتاندر شده است. فاكوندو پومپيدوي 27ساله با 186سانتي‌متر بلندي‌قامت، سال2015 در فوتبال آرژانتين سه گل زد و آخرين اين گل‌ها در هفته بيستم مسابقات وارد دروازه ريورپلاته شد؛ گلي كه البته سه‌امتيازي بود و پيروزي يك بر صفر سان‌خوان را رقم زد. پومپيدو بعد از اضافه شدن به سانتادر طي 15بازي و 884دقيقه، سه گل هم براي اين تيم به ثمر رسانده است. 


اينكه مقصد بعدي طارمي ریستينگ‌ سانتاندر خواهد بود يا تيم ديگري هنوز مشخص نيست. اما به نظر مي‌رسد در صورت صعود اين تيم به سگونداليگ شرايط براي بازي مستمر طارمي در آن مساعد باشد.  ​


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : جدی ترین مشتری اروپایی مهدی طارمی

جدی ترین مشتری اروپایی مهدی طارمی

  • پربازدیدترین ها