جمعه 01 تیر 1397 00:42:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39332

تاریخ انتشار : 27/02/1395 - 20:44

فرماندار سوادکوه تشریح کرد

صرفه جویی، اشتغال و ظرفیت‌های گردشگری بخشی از ظرفیت‌های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در سوادکوه

فرماندار سوادکوه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: صرفه جویی، اشتغال و ظرفیت‌های گردشگری بخشی از ظرفیت های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در سوادکوه است.

صرفه جویی، اشتغال و ظرفیت‌های گردشگری بخشی از ظرفیت‌های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین،عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح امروز در جلسه شورای اداری سوادکوه به بررسی فعالیت های ادارات و نهاد‌های سواکوه در سال گذشته اشاره و اظهار کرد: وضعیت بسیاری از ادارات و نهاد‌های سواکوه در سال گذشته خوب و متوسط به بالا بود.

وی افزود: بازخورد‌های مختلف شهرستانی در ملاقات‌های هفتگی مردم نمایان می شود.

فرماندار سوادکوه با اشاره به برگزاری دو مرحله انتخابات در این شهرستان تصریح کرد: شکل و محتوای برگزاری انتخابات اخیر از بهترین انتخابات کشور بود که از دست اندرکاران برگزاری انتخابات سوادکوه تشکر می کنم.

توحیدی‌ به انتخاب مسئولان مستقیم اقتصاد مقاومتی در فرمانداری سوادکوه اشاره و اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی باید از جنبه شعاری و صورتجلسه خارج شود که لزوم صرفه جویی، اشتغال، ظرفیت‌های گردشگری بخشی از ظرفیت های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است.

وی خواستار مدیریت  کارپردازی‌های ادارات و نهادهای سوادکوه برای خرید کالای داخلی و نیز کالایی که در شهرستان تولید می شود، شد و تصریح کرد: ماهانه 50 میلیون تومان از بازارهای هفتگی شهرستان سوادکوه خارج می شود و وجود بازار هفتگی فرصت و تهدید برای شهرستان است که باید با محوریت لزوم استفاده از توانمندی اصناف و بازاریان شهرستانی مدیریت شود.

فرماندار سوادکوه از ارسال فرم دریافت لیست نخبگان مقیم و غیر‌مقیم سوادکوه خبر داد و گفت: طرح‌های مختلف با رویکرد پدافند غیر فعال اجرایی شود.

 

 دیدگاه شما در مورد : صرفه جویی، اشتغال و ظرفیت‌های گردشگری بخشی از ظرفیت‌های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در سوادکوه

صرفه جویی، اشتغال و ظرفیت‌های گردشگری بخشی از ظرفیت‌های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها