یکشنبه 03 تیر 1397 00:04:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39318

تاریخ انتشار : 27/02/1395 - 12:54

بحرین هم میزبانی سوریه را قبول نکرد

فدراسیون فوتبال بحرین با درخواست سوریه برای میزبانی بازی‌های این تیم در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه مخالفت کرد تا سوری‌ها چاره‌ای جز پناه بردن به لبنان نداشته باشند.

 بحرین هم میزبانی سوریه را قبول نکرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه الشرق قطر نوشت: تیم ملی فوتبال سوریه به مرحله انتخابی نهایی جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا کرده و در این مرحله با تیم های ایران، کره جنوبی، ،قطر، چین و ازبکستان هم‌گروه است.

بازی‌های تیم ملی سوریه در مراحل قبل در ایران برگزار می‌شد اما با توجه به این که این تیم در مرحله نهایی با ایران همگروه شده قصد دارد یک کشور عربی را به عنوان میزبان خود انتخاب کند اما به نظر می‌رسد که هیچ کشور عربی حاضر نیست که با درخواست میزبانی سوری ها موافقت کند.

پیش از این فدراسیون فوتبال عمان با درخواست میزبانی فدراسیون فوتبال سوریه مخالفت کرده بود و این بار نوبت به فدراسیون فوتبال بحرین رسید تا مخالفت خود را با درخواست میزبانی سوریه در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه اعلام کند.

فدراسیون فوتبال سوریه اعلام کرد که مذاکرات خود را با چند کشور عربی به ویژه لبنان شروع کرده است و به احتمال خیلی زیاد در نهایت این لبنان باشد که با پیشنهاد میزبانی سوری‌ها موافقت کند که این در صورت به ضرر کشورهای مانند ایران و کره جنوبی خواهد بود چرا که ورزشگاه های عمان اصلا استاندارد نیستند و بازیکنان تکنیکی برای بازی کردن به مشکل خواهند خورد.

خبر دیگر درباره تیم ملی سوریه این که فدراسیون فوتبال این کشور رسما "حکیم ایمن" را به عنوان سرمربی موقت خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه مشخص کرد.

فیفا با توجه به جنگ و ناامنی که در سوریه وجود دارد برگزاری هرگونه بازی در این کشور را ممنوع کرده است. 

 


منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : بحرین هم میزبانی سوریه را قبول نکرد

 بحرین هم میزبانی سوریه را قبول نکرد

  • پربازدیدترین ها