جمعه 24 آذر 1396 13:36:26

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3928

تاریخ انتشار : 20/12/1392 - 09:24

اختصاصی/ به گزارش سوادکوه آنلاین:

دهیار ی ورسک تکذیب کرد+ متن تکذیبیه

در پی انتشار خبر تلاش دهیاری و شورای اسلامی ورسک برای الحاق این روستا به استان تهران، دهیار ی و شورای اسلامی ورسک با انتشار تکذیبیه هرگونه ارتباط خود را با این عمل تکذیب کردند.

دهیار ی ورسک تکذیب کرد+ متن تکذیبیه

به گزارش سوادکوه آنلاین، طی روزهای گذشته یکی از سایت های خبری کشوری با انتشار تصویری از تلاش دهیاری و شورای ورسک برای الحاق این روستا به استان مازندران خبر داد.

این تصویر نشان می داد که دهیاری و شورای اسلامی ورسک از مردم خواسته بودند جهت اعلام موافقت خود با الحاق این روستا به استان تهران به دهیاری این روستا مراجعه کنند.

بعد از گذشت 3  روز از خبر منتشر شده دهیاری ورسک به همراه شورای اسلامی این روستا متنی را منتشر کردند که در آن هرگونه ارتباط خود با این جریان را تکذیب کردند.

دهیار ورسک در این متن از ارائه پیشنهاداتی برای الحاق این روستا به استان تهران توسط مسئولین استان تهران خبر داد و به طور واضح مخالفت خود با این طرح را بیان کرد.

برای روشن تر شدن موضوع متن کامل تکذیبیه را در زیر می بینیم.

این عرق و حس وطن دوستی دهیاری و شورای روستای ورسک برای ماندن در سوادکوه و رد پیشنهاد استان تهران جای تقدیر و تشکر  دارد.

انتشار این تکذیبیه باید برای مسئولین استان مازندران و شهرستان سوادکوه  زنگ خطری باشد که از دو لحاظ پیگیر باشند.

اول اینکه چرا باید امکانات رسانی به روستاها مخصوصا در شهرستان سوادکوه آنقدر ضعیف باشد که استان های همجوار با پیشنهاد هایی از قبیل گاز رسانی به روستا بخواهند مردم این دیار سرسبز را برای جدایی از مام خود وسوسه کنند و حتی کار به جایی برسد که به دلیل نبود امکانات خود مردم منطقه بیایند و به استان های همجوار پیشنهاد الحاق دهند.

دوم اینکه مسئولین ما باید اندکی هوشیارتر عمل کنند و از این خواب غفلت بیدار شوند و حتما پیگیری کنند که چرا مسئولین استان های همجوار به خود چنین اجازه ای را می دهند که در امور داخلی استان ما دخالت کنند و با دادن پیشنهادهای وسوسه انگیز و ایجاد اختلاف در میان ما بخواهند قطعه ای از این بهشت را به نام خود کنند.دیدگاه شما در مورد : دهیار ی ورسک تکذیب کرد+ متن تکذیبیه

دهیار ی ورسک تکذیب کرد+ متن تکذیبیه