سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 21:08:11

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39246

تاریخ انتشار : 24/02/1395 - 17:16

امام جمعه پل سفید:

دشمنان اسلام با تمام قوا با فرهنگ غنی اسلامی در حال نبرد هستند

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: دشمنان اسلام با تمام قوا با فرهنگ غنی اسلامی در حال نبرد هستند.

دشمنان اسلام با تمام قوا با فرهنگ غنی اسلامی در حال نبرد هستند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه های نماز این هفته شهر پل‌سفید با اشاره به سالروز اشغال فلسیطین توسط اسرائیل غاصب، اظهار کرد: کشورهای عربی در تمامی جنگ‌ها با اسرائیل شکست خوردند و علت آن وابستگی حکام شکم پرست عرب به دولت‌های غربی بوده است.

وی افزود: سران عرب به ملت خود پشت کرده و این سر سپرده‌ گی آنان جز بدبختی برای  اعراب نتیجه دیگری نداشته است.

امام جمعه پل‌سفید ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اشاره کرد و گفت: پیامبر اکرم در حدیثی می فرمایند:«وصیت می کنم به جوانان نیکی کنید که دلهای آنان نرم تر است، جوانان با من پیمان بستند ولی پیران با من مخالفت کردند.»

قربانی به نقشه‌های دشمنان برای جوانان اشاره و تصریح کرد: جوانان ایرانی در این برهه زمانی در خطرند، دشمنان اسلام با تمام قوا با فرهنگ غنی اسلامی در حال نبرد هستند، مسئولان قدر این جوانان حزب اللهی را بدانند.

وی ضمن انتقاد از بعضی اظهار نظرها در خصوص چرایی اعزام مدافعان حرم و اشاره به شهادت مدافعان حرم گفت: حلب در گذشته مرکز حکومت شیعه و پناه‌گاهی برای علمای شیعه بوده است، اکنون دفاع از آن وظیفه ما است و به روح بلند 13 تن از شهدای مدافع حرم مازندران درود و صلوات میفرستیم. 

 امام جمعه پل‌سفید در پایان تاکید کرد: قاتلان  شهدای مدافع حرم به سزای اعمالشان خواهند رسید.دیدگاه شما در مورد : دشمنان اسلام با تمام قوا با فرهنگ غنی اسلامی در حال نبرد هستند

دشمنان اسلام با تمام قوا با فرهنگ غنی اسلامی در حال نبرد هستند

  • پربازدیدترین ها