جمعه 01 تیر 1397 08:03:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 39220

تاریخ انتشار : 24/02/1395 - 15:32

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

سلطه‌طلبان برای ایجاد امنیت اسرائیل اقدام به تقویت گروه‌های تروریستی می‌کنند

امام جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نمازجمعه این شهرستان اظهار کرد: سلطه‌طلبان برای ایجاد امنیت اسرائیل اقدام به تقویت گروه‌های تروریستی می‌کنند.

سلطه‌طلبان برای ایجاد امنیت اسرائیل اقدام به تقویت گروه‌های تروریستی می‌کنند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرشیر‌گاه به ماه شعبان ماه توبه و استغفار اشاره و اظهار کرد: کنترل و آلوده نکردن نفس و یا تلاش برای پاکی آن از آلودگی، تقوای الهی است.

وی  افزود: توبه نصوح به معنای توبه با همه وجود و عدم بازگشت به گناه است تا خدا دوست فرد توبه‌کننده شود و عیب‌هایش را بپوشاند.

 امام جمعه شیرگاه خاطر نشان کرد: اعضای بدن انسان، زمین و فرشتگان به‌عنوان شاهدان ما در روز قیامت هستند.

مهدوی با برشمردن صفات مسلمان واقعی تاکید کرد: وحدت و اتحاد حول محور ولی فقیه را یکی از صفات مسلمان واقعی است و طرح فضای دو قطبی دروغین در جامعه برای ایجاد اختلاف و بازی در زمین دشمن است.

 

وی یاد و خاطره شهدای حرم را گرامیداشت و با اشاره به اهداف دشمنان برای ایجاد گروه‌های تروریستی  تصریح کرد: سلطه‌طلبان برای ایجاد امنیت اسرائیل، ایجاد شکاف بین مسلمانان و غارت ذخایر کشور‌های اسلامی اقدام به تقویت گروه‌های تروریستی می‌کنند.

امام جمعه شیرگاه در پایان سخنان خود به سالگرد اشغال فلسطین و انعقاد رژیم صهیونیستی توسط انگلیس و پرورش آن توسط آمریکا اشاره و اظهار کرد: سران عرب به جای مقابله با رژیم صهیونیستی به مقابله با محور مقاومت، یعنی جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله به عنوان حامیان فلسطین می‌پردازند و این نشانه اسرائیلی بودن آنان است.دیدگاه شما در مورد : سلطه‌طلبان برای ایجاد امنیت اسرائیل اقدام به تقویت گروه‌های تروریستی می‌کنند

سلطه‌طلبان برای ایجاد امنیت اسرائیل اقدام به تقویت گروه‌های تروریستی می‌کنند

  • پربازدیدترین ها