شنبه 27 مرداد 1397 21:16:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39216

تاریخ انتشار : 24/02/1395 - 07:52

در حمله هوایی اسراییل به فرودگاه دمشق:

شهادت مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب الله+عکس اختصاصی

شبکه خبری المیادین دقایقی پیش در خبری فوری از شهادت "سید مصطفی بدرالدین ملقب به سید ذوالفقار" فرمانده کل شاخه نظامی حزب الله در حمله هوایی بمب افکنهای اسراییلی به فرودگاه نظامی دمشق سوریه خبر داد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، شبکه خبری المیادین دقایقی پیش در خبری فوری از شهادت "سید مصطفی بدرالدین" فرمانده کل شاخه نظامی حزب الله در حمله هوایی بمب افکنهای اسراییلی به فرودگاه نظامی دمشق سوریه خبر داد.

 
شهادت مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب الله+عکس
 
بنابر این گزارش، حمله هوایی به محل استقرار وی در منطقه حاشیه فرودگاه نظامی دمشق صورت گرفته است که طی آن این مقر منهدم و فرمانده شاخه نظامی حزب الله به همراه گروهی از همراهانش به شهادت رسیده است. شهید مصطفی بدرالدین برادر همسر و جانشین سردار شهید "حاج عماد مغنیه" فرمانده شهید شاخه نظامی حزب الله بود. این شهید طی 30 سال گذشته از سوی سازمانهای جاسوسی اسراییل، امریکا و انگلیس تحت تعقیب قرار داشته و بارها از عملیات های ترور جان سالم بدر برده بود. شهید مصطفی بدرالدین فرمانده جهادی حزب‌الله لبنان سال گذشته در دیداری خصوصی به یکی از فعالان رسانه ای لبنان گفته بود : وظیفه من تلاش برای مقابله با تمامی پروژه‌های آنها است و من فعالیت در لبنان یا سوریه یا هر عرصه دیگری را غیر از  رسیدن به شهادت یا در دست گرفتن پرچم پیروزی رها نخواهم کرد.
 
شهادت مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب الله+عکس


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : شهادت مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب الله+عکس اختصاصی

شهادت مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب الله+عکس اختصاصی