چهار شنبه 27 دی 1396 00:53:22

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3916

تاریخ انتشار : 20/01/1393 - 11:00

اختصاصی/ گفته های فرماندار سوادکوه شمالی از سالی که گذشت:

شکل گیری 23 نهاد اداری در شهرستان سواکوه شمالی فقط طی 9 ماه

فرماندار سوادکوه شمالی درخصوص چالش های پیش روی فرمانداری اظهار داشت: تحصیص بودجه لازم و استقرار ادارات از مهمترین چالش های این نهاد بود که خوشبختانه در بحث استقرار نهادها از47 اداره، شرکت و ارگان 23 اداره فعال شده است.

شکل گیری 23 نهاد اداری  در شهرستان سواکوه شمالی فقط طی 9 ماه

با شروع سال جدید  خبرنگار سوادکوه  آنلاین  به سراغ فرماندار شهرستان نوپای  سوادکوه شمالی رفت  تا از برنامه ها،چالشها و فرصت های این شهرستان در سالی که گذشت  باخبر شود.

محمد رضا منصوریان در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، ضمن قدردانی از تلاش های بی دریغ  فرماندار قبلی  اعلام کرد طی 2ماه از حضورش در سمت فرمانداری 6-7 نهاد اداری  را ه اندازی شده است  که از این تعداد 3 نهاد بهزیستی ،بنیاد شهید ودفتر نمایندگی  اداره کل شیلات  به صورت رسمی آغاز به کار کرده است.

فرماندار سوادکوه شمالی نوید راه اندازی  ادارات وابسته به کشاورزی  را در سال جاری داد وگفت: تمامی ساختارهای اداری  این نهاد مهیا شده است  وامید است  با انتخاب رئیسی شایسته  این ارگان نیز شروع به کار خود را در همین روزها آغاز کند.

وی درخصوص  چالش های پیش روی فرمانداری شهرستان نوپای سوادکوه شمالی  خاطر نشان کرد: تحصیص بودجه  لازم واستقرار ادارات از مهمترین چالش های این نهاد بود که خوشبختانه در بحث استقرار نهادها  از47 اداره،شرکت و ارگان 23 اداره فعال شده است.

منصوریان همچنین از خسارت های ناشی از برف زمستان اخیر به عنوان یکی از چالش های پیش روی این شهرستان یاد کرد واظهار داشت:آثار برف وسرمای  شدید غرب مازندران باغات سوادکوه را نابود کرده است  به طوری که حدود15 تا 20 میلیارد خسارت دربخش کشاورزی از تبعات آن می باشد و ما هنوز درحال پیگیری و برآورد خسارت های ناشی از آن هستیم.

محمدرضا منصوریان  در بحث برداشت بی رویه شن وماسه این شهرستان نیز اعلام داشت این برداشت ها باید هدفمند شود تا هم منابع شهرستان از بین نرود وهم رضایت مردم جلب شود.

به گفته فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی  تخصیص اعتبارات  مهمترین عامل پیشرفت  این ناحیه خواهد بود.

وی با بیان اینکه  اگر اعتبارات لازم در اختیار فرمانداری قرار گیرد تمامی چالش های پیش رو مرتفع می شود، ابراز داشت: در سال جدید تمامی دستگاه ها وادارات  موظفند در چارچوب قانون  کارها و وظایف خود را انجام دهند و برنامه های خود را تا پایان سال به  فرمانداری ارائه دهند تا ما در پایان سال  تمامی ارگان ها و نهادها را مطابق برنامه هایشان رصد کنیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر چهار شنبه 20 فروردین 1393 - 13:00
    روح الامینی

    انعکاس اخبار نخبگان علمی سوادکوه جزو رسالت اصلی شماست.پس چرا کوتاهی می کنید: یک نمونه : http://www.shia-online.ir/article.asp?id=33093&cat=1

    0 0
دیدگاه شما در مورد : شکل گیری 23 نهاد اداری در شهرستان سواکوه شمالی فقط طی 9 ماه

شکل گیری 23 نهاد اداری  در شهرستان سواکوه شمالی فقط طی 9 ماه