سه شنبه 29 خرداد 1397 10:50:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 39058

تاریخ انتشار : 18/02/1395 - 11:13

فرمایشات رهبری در دستور کار پلیس آگاهی

جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا، دو موضوع مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری درباره استرداد اموال مسروقه و مبارزه با شبکه های قاچاق را اولویت پلیس آگاهی برشمرد.

فرمایشات رهبری در دستور کار پلیس آگاهی

به گزارش سوادکوه آنلاین،سردار مسعود منفرد موضوع سرقت را یکی از اولویت های پلیس آگاهی در سال ۹۴ عنوان کرد و گفت: با تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت، در اواخر سال ۹۳ و تاکیدات فرمانده نیروی انتظامی، این قرارگاه با قوت به کار خود ادامه داد. با توجه به حضور پلیس های تخصصی و نقش موثر آنها، خوشبختانه اقدامات مثبتی در راه پیشگیری از جرم و سرقت انجام شد. 
 
وی با اشاره به ماموریت های مختلف پلیس آگاهی ادامه داد: در سال جدید دو موضوع مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری و فرماندهی نیروی انتظامی مبنی بر استرداد اموال مسروقه به مالباختگان و جلب رضایت آنها و همچنین مبارزه با شبکه های قاچاق، در اولویت ماموریت های پلیس آگاهی ناجا قرار گرفته است.
 
سردار منفرد گفت: ادامه کار قرارگاه سرقت و پیشگیری از رشد این جرم در کشور و نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز، همچنان در سال ۹۵ نیز در دستور کار پلیس آگاهی ناجا قرار دارد. 
 
وی گفت: با توجه به گستردگی ماموریت های پلیس آگاهی، هیچ ماموریتی به فراموشی سپرده نمی شود و همه به موازات یکدیگر به انجام می رسد. 
 
جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا، همچنین درباره میزان کشف پرونده های قتل هم گفت: بیش از ۸۶ درصد پرونده های قتل، توسط پلیس آگاهی به سرعت کشف و پرونده به مقامات قضائی ارجاع داده می شود. 


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : فرمایشات رهبری در دستور کار پلیس آگاهی

فرمایشات رهبری در دستور کار پلیس آگاهی

  • پربازدیدترین ها