چهار شنبه 30 خرداد 1397 13:49:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فیلم
چاپ

کد خبر : 39

تاریخ انتشار : 19/06/1392 - 19:31

نقل قول های هاشمی و فیلمی که تکذیب شد/ فیلم

سایت بلاغ در راستای پاسخ به نیاز افکار عمومی که از این سایت درخواست انتشار فیلم کاملتر و واضح تری از این مراسم داشتند این ویدیو را منتشر کرد.

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.


دانلود نقل قول های هاشمی و فیلمی که تکذیب شد/ فیلم

واکنش ها به اظهارات هاشمی رفسنجانی علیه دولت سوریه سبب شد تا احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوار این سخنان بگوید: موضع گیری آقای هاشمی از حیث امنیت ملی یک خطای فاحش است، لازم است ایشان هر چه زودتر سخنان منسوب به خود را شخصا و محکم تکذیب کند

با توجه به این اظهارات و واکنش هایی که اکثر مسئولان مملکتی, نمایندگان و اعضای خبرگان رهبری داشتند مقام معظم رهبری نیز در دیدار اخیر خود با اعضای مجلس خبرگان تاکید کردند که برای تحلیل صحیح داشتن از شرایط کنونی منطقه و جهان و صف بندیهای موجود در مقابل نظام اسلامی ، داشتن نگاهی کلان و همه جانبه و منطبق بر واقعیات لازم است.

همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی دردیدار با ائمه جمعه گفتند: دولت و مسئولان و سیاسیون و دیپلماتها و آحاد مردم، باید دارای نگاه جامع و صحیحی باشند زیرا در غیر این صورت، واقعیات را نخواهند دید و علاوه بر آنکه سرمان کلاه خواهد رفت، ضربه هم خواهیم خورد.

هاشمی رفسنجانی بدون در نظر گرفتن مصالح کلی نظام در یک اجتماع عمومی و بدون نگاهی جامع و به دور از واقعیات با تاکید بر ادعاهای واهی استکبار جهانی مبنی بر استفاده دولت سوریه از سلاح شیمیایی سخنانی گفت که بعد از چند روز به جای آنکه توضیح و پاسخی منطقی قبال این اظهارات تامل برانگیز به افکار عمومی دهد, آنرا یک نقل قول خواند و گفت: اخیراً نقلی از بنده در مورد سوریه، بهانه سوء‌استفاده و تخریب‌های جدید توسط اینگونه رسانه‌ها را فراهم کرد که به‌هیچ‌وجه صحیح نیست.

گویا آقای هاشمی فراموش کرده اند که خود زمانی اعتقاد داشت  که مردم به خاطر دوری از افراط و تفریط ها به شعار اعتدال روحانی رای دادند که این افراط و تفریط ها بود که جامعه را دچار مشکل می کرد اما حال در یک تناقض آشکار جلوتر از کمیته حقیقت یاب سازمان ملل حرکت کرده و از قصاص پیش از جنایت سخن می گوید؛ چرا که  اعضای کمیته حقیقت یاب سازمان ملل که برای تحقیق در خصوص این موضوع به سوریه اعزام شدند و طبق اسناد منتشره از این اعضا هنوز هیچ مدرکی دال بر استفاده سلاح شیمیایی دولت بشار اسد علیه مردم وجود ندارد.

پایگاه خبری بلاغ اصراری بر اثبات و یا رد این گونه موضع گیری های متناقض رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ندارد،گواه این مواضع متناقض در درجه اول خدا و خود شخص هاشمی رفسنجانی و بیش از 3000 نفر از علماء و فرهیختگان و کسبه و دانشجو و... که در این مراسم حضور داشتند و برخی از علماء در شهرستان نور ( آقای هاشمی در همان روز و در شهرستان نور در واکنش به اعتراض برخی از علماء نسبت به سخنان وی در سوادکوه همچنان بر درست بودن مواضع خود تاکید کرد) هستند.

 مسئولان و دلسوزان نظام این موضوع را می بایست به آقای هاشمی گوشزد کنند که حرف زدن در مورد مسائل امنیتی از سوی سران، مسئولان عالی رتبه و ارکان حکومتی باید متناسب با تصمیم شورای امنیت ملی باشد و هر نوع خبری که درباره مسائل امنیت ملی مطرح می شود به مرکز حکومت یعنی مقام معظم رهبری ارجاع داده شود.اگر چه ما معتقدیم این مواضع هاشمی هیچگونه ربطی به مواضع کلی نظام و سیاستهای کلی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران ندارد و فقط نظر شخصی وی محسوب می شود که در سال های اخیر اینگونه موضع گیری های هاشمی بر خلاف سیاست های کلی نظام، موضوع تازه ای نیست.

پایگاه اطلاع رسانی بلاغ در راستای پاسخ به نیاز افکار عمومی که به دلیل عدم انتشار فیلم مراسم از سوی سایت مجمع تشخیص مصلحت و پایگاه شخصی آقای هاشمی رفسنجانی از این سایت درخواست انتشار فیلم کاملتر و واضح تری از این مراسم داشتند این ویدیو را منتشر کرد.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : نقل قول های هاشمی و فیلمی که تکذیب شد/ فیلم

نقل قول های هاشمی و فیلمی که تکذیب شد/ فیلم

  • پربازدیدترین ها