جمعه 01 تیر 1397 10:01:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38839

تاریخ انتشار : 06/02/1395 - 02:06

رئیس داد‌گستری شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد

فاش شدن راز قاتل زن و رها‌کننده کودک ۲ ساله در محور سوادکوه

رئیس داد‌گستری شهرستان سوادکوه‌شمالی از فاش راز قاتل زن و رها‌کننده کودک ۲ ساله در محور سوادکوه خبر داد.

فاش شدن راز قاتل زن و رها‌کننده کودک ۲ ساله در محور سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، علی‌اکبر شیر‌سوار طی گفت‌و‌گویی با تقدیر رسانه‌های مجازی و مکتوب در انتشار عکس کودک رهاشده در محور سوادکوه و پیگیری برای یافتن والدین احتمالی وی، گفت: با شناسایی عکس کودک مورد‌نظر و ارتباط وی با قاتل توسط یک زن اهل فیروز‌کوه، شاهد اقرار فرد مورد نظر در قتل زن و رها کردن کودک بودیم.

وی با بیان اینکه قاتل، انگیزه خود را اخاذی زن مورد نظر از وی ذکر کرد، افزود: رابطه رسمی بین زن مقتول و قاتل شناسایی نشده است و وی انتساب فرزند به خود توسط مقتول و اخاذی از خود را دلیل قتل و رها کردن کودک ذکر کرد.

رئیس داد‌گستری سوادکوه‌شمالی از عدم شناسایی مقتول خبر داد و خاطر‌نشان کرد: هماهنگی‌های لازم برای اعزام گروهی به محل سکونت مقتول در شهرستان فیروز‌کوه انجام شده است تا عکس و مدارک لازم برای شناسایی وی جمع‌آوری شود.

شیر‌سوار افزود: قاتل، زن مقتول را اهل افغانستان معرفی کرد ولی هیچ اوراق هویتی از او در دست نیست و پیگیری‌های لازم برای شناسایی مقتول ادامه دارد.

گفتنی است ساعت یک بامداد ۲۲ فروردین، گشت شبانه نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه‌شمالی در محور سوادکوه کودک ۲ ساله‌ای را پیدا کردند.

این کودک در محور سوادکوه و یک کیلومتر بعد از شیر‌گاه به سمت زیراب پیدا شد و یک طرف محل پیدا شدن کودک محور اصلی سوادکوه و طرف دیگر پرتگاه بود.

مشخصات کودک رهاشده به سیستم آگاهی سراسری فرستاده شده است ولی اطلاعی از خانواده وی به‌‌دست نیامد و اعلام مفقودی وی نیز از طرف والدین یا بستگان این کودک در جایی درج نشده بود.


منبع : سوادکوه خبر
دیدگاه شما در مورد : فاش شدن راز قاتل زن و رها‌کننده کودک ۲ ساله در محور سوادکوه

فاش شدن راز قاتل زن و رها‌کننده کودک ۲ ساله در محور سوادکوه

  • پربازدیدترین ها