یکشنبه 03 تیر 1397 21:07:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38814

تاریخ انتشار : 05/02/1395 - 23:00

فرماندار سوادکوه:

مردم سوادکوه در مرحله دوم انتخابات برگ زرين ديگری بر افتخارات اين شهرستان خواهند افزود

فرماندار سوادکوه اظهار کرد: مردم سوادکوه در مرحله دوم انتخابات برگ زرين ديگری بر افتخارات اين شهرستان خواهند افزود.

مردم سوادکوه در مرحله دوم انتخابات برگ زرين ديگری بر افتخارات اين شهرستان خواهند افزود

عبدالجواد توحيدی‌مقدم امروز در گفت و‌گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به حضور حداكثری مردم شهرستان سوادكوه در انتخابات سال گذشته اظهار کرد: سوادکوه درمرحله اول انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان 7 اسفند سال گذشته، بامشاركت 80 درصدی مردم مشاركت بسيار خوبی رادرسطح استان وكشور داشته است.

 وی ضمن تقدیر از حضور پر شکوه مردم در انتخابات افزود: مرحله دوم كه 10 ارديبهشت برگزار خواهد شد، این شهرستان درهمه‌ی حوزه ها درآمادگی کامل به سر می برد و تمهيدات لازم اتخاذ شده است.

فرماندار سوادکوه تصریح کرد:شعبه‌ی اخذ رای همانند مرحله اول  است وتغییری ندارد، در این مرحله  1200نفر عوامل اجرايی، نظارتی، بازرسی و هيات‌های اجرايی باستاد انتخابات همكاری دارند. 

توحيدی‌مقدم خاطر نشان کرد: شعب اخذ رای در اين دوره به دستگاه احراز هم تجهيز شده است و كسانی كه فقط دراين حوزه رای داده باشند می توانند دراين مرحله مشاركت كنند.

وی افزود: از مشارکت كسانی كه در این حوزه رای ندادند و به صورت مديريت و سازماندهی شده باشند قطعا جلوگيری خواهد شد اما به صورت عادی می توانند دراين مرحله مشاركت كنند.

فرماندار سوادکوه در پایان ضمن امیدواری از مشارکت حداکثری در این شهرستان تاکید کرد: حتمامردم سوادکوه در اين مرحله نیز مشاركت خوبي خواهند داشت و برگ زرين ديگری بر افتخارات اين شهرستان خواهند افزود.

 



دیدگاه شما در مورد : مردم سوادکوه در مرحله دوم انتخابات برگ زرين ديگری بر افتخارات اين شهرستان خواهند افزود

مردم سوادکوه در مرحله دوم انتخابات برگ زرين ديگری بر افتخارات اين شهرستان خواهند افزود

  • پربازدیدترین ها