دوشنبه 28 خرداد 1397 19:38:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38789

تاریخ انتشار : 04/02/1395 - 13:56

درخواست قرمزها:جام را پنجشنبه به آزادی بیاورید

پرسپولیسی ها که ظاهرا از قهرمانی در لیگ برتر اطمینان دارند؛به سازمان لیگ پیشنهاد داده اند برای روز پنجشنبه جام قهرمانی را به آزادی ببرند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، معادلات جالب لیگ برتر در هفته های پایانی اتفاقات جالبی را رقم زده است. در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل لیگ برتر 95_94، پرسپولیس با 51 امتیاز نزدیک ترین تیم به جام قهرمانی است.

بر این اساس، هواداران پرسپولیس که علاقه دارند جام را زودتر بالای سر بازیکنان تیم شان ببینند،گمانه زنی ها را درباره اینکه چه زمانی این اتفاق رخ می دهد شروع کرده اند. 

برای مثال، مدیر کانون هواداران پرسپولیس در این باره نوشت:

قابل توجه سازمان لیگ؛ برای احتیاط جام قهرمانی را در همین هفته به آزادی بیاورید... با پیروزی بر نفت تهران و شکست احتمالی استقلال تهران و استقلال خوزستان پرسپولیس روز پنج شنبه قهرمان لیگ خواهد شد بنابراین بهتره مسئولین سازمان لیگ برای احتیاط اینهفته جام راذهمراه خودشان به آزادی بیاورند.

این در حالی است که سعید فتاحی، مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر در این باره به کاپ اظهار داشت: جام قهرمانی در هفته پایانی به تیم قهرمان داده می شود. اینطور نیست اگر تیمی زودهنگام قهرمان شود جام را هم زودتر بگیرد و مراسم قهرمانی و اهدا جام در هفته سی ام برگزار می شود.


منبع : کاپ
دیدگاه شما در مورد : درخواست قرمزها:جام را پنجشنبه به آزادی بیاورید

درخواست قرمزها:جام را پنجشنبه به آزادی بیاورید

  • پربازدیدترین ها