سه شنبه 29 خرداد 1397 10:42:02

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38773

تاریخ انتشار : 04/02/1395 - 08:52

مصادره پول‌های بلوکه شده ایران نقض برجام است

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی مصادره پول‌های بلوکه شده ایران توسط دولت آمریکا را نقض برجام دانست.

مصادره پول‌های بلوکه شده ایران نقض برجام است

به گزارش سوادکوه آنلاین،ابوالقاسم جراره عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی مصادره پول‌های بلوکه شده ایران توسط دولت آمریکا را نقض برجام دانست و گفت: دولت و دستگاه دیپلماسی نسبت به حکم دادگاه عالی آمریکا واکنشی در شأن ملت ایران نشان دهد.

وی با تأکید بر بد عهدی‌های آمریکایی‌ها در اجرای مفاد برجام، افزود: همان طور رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از اجرایی شدن برجام و در طول مذاکرات هشدار داده بودند، دولت آمریکا بد عهد است و نباید به این دولت اعتماد کرد، بنابراین به جاست که دستگاه دیپلماسی کشور ما نیز اقدامات عملی در راستای استیفای حقوق ملت ایران در بازپس‌گیری اموال بلوکه شده طبق برجام اتخاذ کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس، تصریح کرد: یکی از شروط اساسی برجام آزاد شدن پول‌ و اموال بلوکه شده ایران در آمریکا و نیز گشایش سوئیفت بوده است که اینها تاکنون به محقق نشده است و آمریکایی‌ها هر روز در این مسیر به بهانه‌های واهی مانع‌تراشی می‌کنند.

جراره با بیان اینکه دولت می‌بایست در زمینه بدعهدی‌‌های طرف مقابل در اجرای برجام با مردم و رسانه‌ها صادقانه برخورد کند، تأکید کرد: بهتر است دولتمردان به جای اینکه همواره بر طبل رفع تحریم‌‌ها بکوبند، به مردم شفاف بگویند که تحریم‌‌ها لغو نشده و دغدغه‌‌های منتقدان پیش از به سرانجام رسیدن برجام، درست بوده است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : مصادره پول‌های بلوکه شده ایران نقض برجام است

مصادره پول‌های بلوکه شده ایران نقض برجام است

  • پربازدیدترین ها