یکشنبه 26 آذر 1396 19:19:35

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38764

تاریخ انتشار : 02/02/1395 - 18:59

امام جمعه زیراب:

حذف چادر اولین قدم غرب در جنگ نرم است/ دولت آمریکا دزد سر‌گردنه است

امام جمعه زیراب رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: حذف چادر اولین قدم غرب در جنگ نرم است/ دولت آمریکا دزد سر‌گردنه است.

حذف چادر اولین قدم غرب در جنگ نرم است/ دولت آمریکا دزد سر‌گردنه است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب اظهار کرد: ماه رجب، شعبان و رمضان بستر مناسبی برای بهره‌مندی از الطاف الهی است.

وی افزود: ماه رجب فرصتی است که خدای متعال برای پاک کردن گناه و جبران گذشته در اختیار انسان قرار داده است.

امام جمعه زیراب با برشمردن معیار‌های انسان مومن، تصریح کرد: تلاش برای رضایت الهی، بندگی خدا، دوستی خالص الهی، عمل به دستورات الهی، یاد خدا در کسب و کار و توکل به خدا در تبلیغ دینی و ازدواج برخی از معیار‌های قرآنی و دینی انسان مومن است.

رضایی با اشاره به مهمترین بخش های وصیت نامه شهدا تاکید کرد: پیروی از ولی فقیه، استقامت مردان و حفظ حجاب زنان را از مهمترین بخش‌های وصیت‌نامه شهدا است.

 وی به هجمه فرهنگی دنیای غرب اظهار کرد: حذف چادر اولین قدم غرب در جنگ نرم است.

امام جمعه زیراب با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با انقلاب اسلامی خلطر نشان کرد: دولت آمریکا دزد سر‌گردنه است و باید بابت حمایت از رژیم پهلوی، کمک مستقیم به صدام در جنگ تحمیلی، حمایت از منافقین و تحریم‌های مختلف به ملت ایران غرامت بپردازد.

رضایی افزود: از دولت جمهوری اسلامی ایران تقاضا داریم تا با قاطعیت، برخورد عملی با دولت دزد امریکا داشته باشد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور بیان کردند که «دشمن سعادت دنیا و آخرت ملت ایران را نمی‌خواهد و سعی می‌کند تا شجاعت، انگیزه، امید، توان فکری و جسمی جوانان ما را بگیرد».

امام جمعه زیراب به اهمیت اعتکاف اشاره و اظهار کرد: معتکفین بعد از اعتکاف نیز دستاورد‌های دوران اعتکاف را حفظ کنند.

رضایی در پایان به تلاش‌های انجام شده برای ساخت زغال‌شویی، معادن کرد‌آباد و کک‌سازی سوادکوه اشاره کرد.دیدگاه شما در مورد : حذف چادر اولین قدم غرب در جنگ نرم است/ دولت آمریکا دزد سر‌گردنه است

حذف چادر اولین قدم غرب در جنگ نرم است/ دولت آمریکا دزد سر‌گردنه است