سه شنبه 29 خرداد 1397 15:07:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38754

تاریخ انتشار : 02/02/1395 - 13:12

بخشش زن همسرکش بعد از هفت سال

زن افغان که هفت سال قبل در یک جنایت شبانه همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود با رضایت اولیا دم از مرگ نجات یافت.

بخشش زن همسرکش بعد از هفت سال

به گزارش سوادکوه آنلاین، رسیدگی به این پرونده 21 فروردین 88 با فریادهای کمک کمک زن نگهبان در شمال تهران آغاز شد. 

با حضور اهالی در خانه آنها با جسد غرق خون نگهبان افغان خانه ویلایی روبرو شدند. با اعلام موضوع به پلیس وبازپرس وقت دادسرای امور جنایی او به همراه تیم جنایی در محل کشف جسد در  خیابان ولنجک حاضر شدند. بررسی ها نشان می داد مرد میانسال با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. 
 
در ادمه تحقیقات از همسر او  که موضوع را اطلاع داده بود، آغازشد. زن میانسال به نام مهرناز 41 ساله در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: ساعتی قبل چند مرد قوی هیکل با چاقو وارد اتاقک نگهبانی شدند و بعد از اینکه دست و پایم را بستند، همسرم آقاخان را به قتل رساندند. ما 6 سال است که در این خانه نگهبان هستیم و نمی دانم چه کسانی وارد خانه شده و همسرم را به قتل رساندند. 
 
بازپرس جنایی که به اظهارات مهرناز مشکوک شده بود او را بازداشت کرد اما زن میانسال  همچنان منکر هرگونه قتلی بود. تحقیق از او ادامه داشت تا اینکه بالاخره  بعد از سه سال مهرناز قفل سکوتش را شکست و به قتل همسرش اعتراف کرد. 
 
با تکمیل تحقیقات متهم در سال 93 در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: من عاشق مرد دیگری شده بودم و همسرم را سد راه خودم می دیدم به همین دلیل او را به قتل رساندم و با صحنه سازی می خواستم او را قربانی یک سرقت نشان دهم که موفق نبودم و نقشه ام برملا شد. 

با اعترافات مهرناز قضات دادگاه او را به قصاص محکوم کردند که این حکم از سوی دیوان عالی کشور تائید شد. 

در حالیکه قرار بود متهم به زودی قصاص شوند اولیا دم همسرش  صبح امروز با مراجعه به دادسرای امور جنایی  با دریافت دیه از قصاص زن افغان گذشت کرده و به عروسشان زندگی دوباره بخشیدند. 


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : بخشش زن همسرکش بعد از هفت سال

بخشش زن همسرکش بعد از هفت سال

  • پربازدیدترین ها