یکشنبه 03 تیر 1397 11:55:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3871

تاریخ انتشار : 18/01/1393 - 20:13

اختصاصی/ رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه :

وزش شدید باد به 80 واحد مسکونی در سوادکوه و سوادکوه شمالی خسارت زد/ تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه اعلام کرد:ظهر دیروز بر اثر وزش شدید باد در دو شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی 80 واحد مسکونی خسارت دیدند.

وزش شدید باد به 80 واحد مسکونی در سوادکوه و سوادکوه شمالی خسارت زد/ تصاویر

جهانگیر آذری در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: وزش شدید باد در منطقه سوادکوه موجب بروز خساراتی  در چند نقطه دو شهرستان شد که جمعیت هلال احمر سوادکوه با اعزام سه تیم امدادی به یاری خسارت دیدگان شتافت.

وی گفت: در این رخداد به 80 واحد مسکونی بین 10 تا 100% خسارت وارد آمد که در این میان به 6 واحد مسکونی خسارت شدید وارد آمد و سقف آنها به کلی تخریب شد.

آذری بیان کرد: تیم های امدادی اعزامی  جمعیت هلال احمر سوادکوه به 21 خانوار خسارت دیده امدادرسانی کردند و برای جلوگیری از آسیب بیشتر به اثاثیه منازل تخریب شده با توزیع نایلون در میان خسارت دیدگان به پوشاندن سقف منازل تخریب شده کمک کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه ابراز داشت: وزش شدید باد به 3 خانوار در روستای خرمندی چال شهرستان سوادکوه و 18 خانوار در روستاهای چایباغ، چالی، نارنج بن، آبدنگسر، فرامرز کلا و هتکه لو شهرستان سوادکوه شمالی خسارت جدی زد.

همچنین فرماندار سوادکوه شمالی نیز در گفتگو با سایت شیرگاه نیوز از خسارت 1میلیارد و305میلیون تومانی توفان دیروز خبر داد و گفت: ميزان خسارت وارده در شهر شيرگاه 50مورد به مبلغ 500ميليون تومان، در بخش مرکزي 70مورد به مبلغ 500ميليون تومان و در بخش نارنجستان 55مورد به میزان 305ميليون تومان است که از 30تا 50درصد آسيب وارد شد.

گفتنی است ظهر دیروز وزش شدید و ناگهانی باد در منطقه سوادکوه موجب بروز خسارت های مالی فراوانی شد که به گفته رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه خوشبختانه تلفات جانی نداشت.دیدگاه شما در مورد : وزش شدید باد به 80 واحد مسکونی در سوادکوه و سوادکوه شمالی خسارت زد/ تصاویر

وزش شدید باد به 80 واحد مسکونی در سوادکوه و سوادکوه شمالی خسارت زد/ تصاویر

  • پربازدیدترین ها