جمعه 01 تیر 1397 21:41:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38706

تاریخ انتشار : 31/01/1395 - 09:52

فوتباليست‌های ماشین باز را بهتر بشناسيد!

وقتی فوتبالیست عشق ماشین باشی، با آمدن هر مدل جدید به سرت می‌زند تا حتی اگر شده ضرر کنی ولی به‌روزترین ماشین را سوار شوی.

فوتباليست‌های ماشین باز را بهتر بشناسيد!

به گزارش سوادکوه آنلاین، معمولاً فوتباليست‌ها به واسطه پول هنگفتي كه دريافت مي‌كنند، از امكانات مرفهي برخوردار هستند. خانه لوكس، لباس‌هاي مارك‌دار، بهترين رستوران‌ها و... همه و همه زندگي لاكچري يك فوتباليست حرفه‌اي را تشكيل مي‌دهد. يكي از اين امكانات كه اتفاقاً بازيكنان خيلي به آن علاقه دارند، ماشين است. اينكه ماشين‌باز باشي و اينكه يك فوتباليست ماشين‌باز باشي، تفاوت زيادي دارد. صرف ماشين‌باز بودن براي يك انسان عادي زياد آزاردهنده نيست، چرا كه پول خريد، فروش و تعويض مدل‌هاي قديمي و جديد را شايد نداشته باشد اما وقتي فوتباليست عشق ماشين باشي، با آمدن هر مدل جديد به سرت مي‌زند تا حتي اگر شده ضرر كني ولي به‌روزترين ماشين را سوار شوي. اين مطلب درباره فوتباليست‌هايي است كه عشق دوم‌شان بعد از فوتبال، ماشين است.

پير امريك اوباميانگ
ديوانه ماشين. اين بهترين لقبي است كه مي‌توان به مهاجم دورتموند داد. اوباميانگ كه پيش از اين آئودي R8 را زير پايش داشت كه اتفاقاً يكي از بهترين ماشين‌هاي حال حاضر دنياست، براي خريد يك ماشين بهتر وسوسه شد. جالب اينجاست كه بهترين از نظر او فقط در نوع رنگ خلاصه مي‌شد و در واقع ماشين همان آئودي بود. اوباميانگ 150 هزار پوند ناقابل پرداخت كرد تا آئودي طلايي و مشكي را جايگزين ماشين قبلي‌‌اش كند. البته پير قبلاً نشان داد كه از زندگي لوكس فقط ماشين برايش اهميت ندارد. لباس‌هاي برند او هميشه سوژه رسانه‌ها مي‌شود و بعد از ماشين به رخت و لباس علاقه دارد.

سولي مونتاري
بعضي بازيكنان هستند كه براي‌شان فرقي نمي‌كند در حرفه خودشان چه جايگاهي دارند اما ماشين زير پايشان بايد در حد بهترين‌ها باشد. سولي كه اين روزها در تيم الاتحاد عربستان بازي مي‌كند، با ماشين مرسدس براباس G63 براي خودش در خيابان‌هاي جده رفت ‌و آمد مي‌كند و در كنار اعراب زندگي‌‌اش را مي‌گذراند. نكته‌اي كه اين وسط وجود دارد، اين است كه ماشين مونتاري 6 چرخه است و با هيبتي كه دارد، بيشتر به درد «آف رود» مي‌خورد تا خيابان‌گردي.

استفان ايرلند
هافبك هجومي باشگاه استوك‌سيتي يك ماشين شاسي‌بلند عجيب و غريب دارد. يك رنجروور مشكي با رينگ‌ها و جلوبندي صورتي! بله تعجب نكنيد. وقتي ماشين ايرلند را خوب نگاه كنيد، تازه متوجه مي‌شويد روكش‌هاي صندلي‌‌اش هم صورتي است تا حسابي پي به روحيات لطيفش ببريد. بالاخره اين هم يك مدلش است ديگر!

الحاجي ديوف
با 45 سال سن هنوز هم فوتبال بازي مي‌كند. الحاجي ديوف در ادامه ماجراجويي‌هاي خودش اين بار ليگ مالزي را انتخاب كرد تا براي باشگاه صباح بازي كند. ماشين زير پاي او هم يك كاديلكال گلد است كه نزد عوام بسيار دلبري مي‌كند. اين ماشين تا زماني كه ديوف در مالزي بماند، در اختيارش خواهد بود.

ماريو بالوتلي
آخرين باري كه ماريو بالوتلي خوب بازي كرده بود را به خاطر داريد. با اين حال انگار اين مسئله برايش اهميتي ندارد و خريد و فروش ماشين همچنان اصلي‌ترين دغدغه زندگي‌‌اش محسوب مي‌شود. سوپر ماريو كه هميشه خاص بودنش را چه در سبك بازي و چه در رفتارش نشان داده است، سراغ ماشيني رفته كه با سايرين تفاوت كند. نيمكت‌نشين ميلان، ماشيني با طرح خاص دارد. ماشين بالو طرح چريكي دارد كه فقط بالوتلي به درد نشستن در آن مي‌خورد.

ويليام گالاس
مدافع سابق تيم ملي فرانسه و باشگاه‌هاي آرسنال و چلسي يكي از ديوانگان ماشين است و ساليان سال است كه پول زيادي خرج اين وسيله نقليه مي‌كند. جديدترين ماشين ويليام شكل و شمايلي شبيه آيينه دارد، به‌ طوري كه وقتي به آن خيره مي‌شوي، مي‌تواني تصوير خودت را در آن مشاهده كني. ماشين جديد گالاس مرسدس مك لارن SLR نام دارد.

بازيكنان پورتسموث
اين يكي اما داستانش با سايرين فرق مي‌كند. باشگاه پورتسموث وقتي در ليگ برتر انگليس حضور داشت، براي جذب بازيكنان نامي پول زيادي خرج مي‌كرد؛ بازيكناني كه نتايج را واگذار مي‌كردند ولي با ماشين‌هاي آنچناني سر تمرين حاضر مي‌شدند اما اكنون ديگر خبري از آن روزها نيست. عده‌اي از بازيكنان پورتسموث آنقدر وضعيت مالي اسفناكي دارند كه با سه‌چرخه خودشان را به محل تمرين مي‌رسانند. به هر حال زندگي هميشه هم بر وفق مراد فوتباليست‌ها نيست!


منبع : روزنامه خبر ورزشی
دیدگاه شما در مورد : فوتباليست‌های ماشین باز را بهتر بشناسيد!

فوتباليست‌های ماشین باز را بهتر بشناسيد!

  • پربازدیدترین ها