یکشنبه 03 تیر 1397 11:59:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 387

تاریخ انتشار : 18/07/1392 - 23:14

آذری خبر می دهد:

اجرای مانور چند منظوره امدادی در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی

جهانگیر آذری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه در مصاحبه با خبر نگار سوادکوه آنلاین از اجرای مانور چند منظوره امدادی در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی خبر داد.

اجرای مانور چند منظوره امدادی در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی

سوادکوه- آذری هماهنگی و انسجام بین اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان به منظور پاسخگویی مطلوب و بهینه به حادثه دیدگان ناشی از سوانح و حوادث غیر مترقبه را مهم ترین عامل برگزاری این مانور دانست.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اظهار داشت:« کشور ایران به ویژه استان مازندران همواره در معرض  بلایای طبیعی از قبیل سیل، زلزله،رانش، آتش سوزی جنگل و غیره قرار دارد برای همین ضروری است که از قبل برای مقابله با این حوادث آمادگی لازم را داشته باشیم.»

به گفته آذری، برپایی نمایشگاه تجهیزات امدادی، برگزلری مسابقه دو امدادی، پاک سازی محیط زیست شهرستان، غبار روبی گلزار شهدای زیراب و برگزاری کلاس های باز آموزی برای امدادگران از دیگر برنامه های مهم جمعیت هلال احمر شهرستان در هفته کاهش بلایای طبیعی می باشد.

عضو شورای اداری شهرستان همچنین اعلام کرد در نماز جمعه هفته آینده شهر زیراب گزارش عملکرد این جمعیت به مردم سوادکوه ارائه می شود.

گفتنی است هر ساله 20 الی 26 مهرماه به عنوان هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی نامگذاری می شود.دیدگاه شما در مورد : اجرای مانور چند منظوره امدادی در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی

اجرای مانور چند منظوره امدادی در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی

  • پربازدیدترین ها