دوشنبه 04 تیر 1397 20:09:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38670

تاریخ انتشار : 29/01/1395 - 11:55

هلاکت فرمانده تاتارستانی احرارالشام در لاذقیه+عکس

در ادامه عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی مناطق حاشیه شمالی استان لاذقیه این کشور، شب گذشته فرمانده تاتارستانی یگان توپخانه - موشکی گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (القاعده) به هلاکت رسید.

به گزارش سوادکوه آنلاین، در ادامه عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی مناطق حاشیه شمالی استان لاذقیه این کشور، شب گذشته فرمانده تاتارستانی یگان توپخانه - موشکی گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (القاعده) به هلاکت رسید.

 
هلاکت فرمانده تاتارستانی اجرارالشام در لاذقیه+عکس
 
بنابر این گزارش، "ابوحلیمه التاتاری تبعه روسیه از اهالی منطقه تاتارستان" شب گذشته در اثر اصابت دهها موشک به محل استقرارش به همراه 19 تن از اعضای گروه های زیرمجموعه شبکه تروریستی تکفیری بین المللی القاعده به هلاکت رسیده است. گروه احرارالشام در ابتدای بحران در سوریه تشکیل گردید. از نظر فکری ابتدا این گروه زیرمجموعه اخوان المسلمین سوریه بشمار می رفت اما با توجه به اینه کلیه اعضا و فرماندهان ارشد آن سابقه عضویت در القاعده و حضور در نبردهای افغانستان و عراق را در کارنامه خود داشتند، از نظر سازمانی به شبکه القاعده ملحق شد. این گروه در تبلیغات رسانه ای تلاش می کند تا خود را گروه معارض میانه روی دولت سوریه مطرح کند. طی دو هفته اخیر دهها تن از اعضای غیر سوری این گروه در نبردهای استانهای حماه، حلب و لاذقیه به هلاکت رسیده اند. تاتارستان در جمهوری فدرال روسیه قرار دارد. 
 
هلاکت فرمانده تاتارستانی اجرارالشام در لاذقیه+عکس


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : هلاکت فرمانده تاتارستانی احرارالشام در لاذقیه+عکس

هلاکت فرمانده تاتارستانی احرارالشام در لاذقیه+عکس

  • پربازدیدترین ها