جمعه 24 آذر 1396 19:40:34

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38667

تاریخ انتشار : 29/01/1395 - 10:32

هدف عربستان از اقدامات ضد ایرانی چیست؟

رئیس حزب "الوفاء للمقاومة" در پارلمان لبنان،اقدام سعودی ها در خصوص گنجاندن بندهای ضد ایرانی در بیانیۀ اجلاس استانبول (اجلاس سازمان همکاری اسلامی) را گامی در جهت نزدیک شدن به رژیم صهیونیستی ارزیابی کرد.

هدف عربستان از اقدامات ضد ایرانی چیست؟

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد رعد، "تروریسم تکفیری" را مکتبی منحرف از مسیر تمام مکاتب اهل تسنن توصیف کرد و گفت: ما امروز با کسانی مواجهیم که این تکفیری ها را به دیگر کشورها روانه کرده اند و با توافق های سرّی با اسرائیل که مقدمه دوستی های آشکار آنان با این رژیم است؛ کینۀ خود را نسبت به مقاومت آشکار کردند.

وی در مراسم یادبود سومین روز شهادت علی نبیل حمدان در شهرک کفرملکی خاطرنشان کرد، در اجلاس استانبول حلقۀ اقدامات خصمانۀ خود و طرح مقابله با اسلام ناب محمدی را کامل کردند. با پول و اعمال زور بر سازمانی که نام همکاری اسلامی بر آن است؛ ایران را به بهانۀ دخالت در امور کشورهای عربی محکوم کردند.

رعد تصریح کرد، اگر معیار محکومیت، دخالت در امور کشورهای عربی است پس عربستان در سوریه، یمن و مصر چه می کند؟ در لبنان چه می کند؟ اگر معیار محکومیت این است عربستان اولین کشوری است که باید به دلیل دخالت در امور سایر کشورها محکوم شود. البته مسأله این نیست... مسأله این است که عربستان چون می خواهد با اسرائیلی ها تفاهم نامه امضا کند قدم به قدم به او نزدیک تر می شود.


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : هدف عربستان از اقدامات ضد ایرانی چیست؟

هدف عربستان از اقدامات ضد ایرانی چیست؟