دوشنبه 28 خرداد 1397 18:16:18

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38598

تاریخ انتشار : 26/01/1395 - 18:07

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سوادکوه خبر داد

پرداخت 12 میلیارد ریال وام اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در سوادکوه

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سوادکوه گفت: 12 میلیارد ریال تسهیلات در قالب اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در این شهرستان پرداخت شد.

پرداخت 12 میلیارد ریال وام اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در سوادکوه

ابوالحسن جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: این طرح ها در دو بخش شامل طرح های 12 گانه تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی توسط بسیجیان این شهرستان اجرا شده است. 

وی اظهارکرد: طرح های اقتصاد مقاومتی شامل پرورش دام سنگین و سبک ، پرورش ماهی سرد آبی و گرم آبی و برداشت محصولات گلخانه ای، قارچ و زنبور داری است. 

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سوادکوه ادامه داد: طرح های اشتغالزایی نیز در قالب مشاغل خانگی در رشته فرش، رایانه و خیاطی اجرا شده است. 

جعفری با اشاره به اینکه این طرح ها در راستای توسعه کشاورزی و دامداری، اشتغال بسیجیان و تحقق اقتصاد مقاومتی اجرای می شود، ادامه داد: در این راستا 12 میلیارد ریال اعتبار تصویب شده بود که تا پایان سال 94 از سوی بانک عامل به متقاضیان پرداخت شد. 

وی با بیان اینکه ماموریت اصلی بسیج سازندگی ایجاد فضا برای تقویت حس اعتماد به نفس جوانان است، گفت: با حضور بسیج در عرصه های مختلف و استفاده از این نیروی آماده و کارآمد روز به روز شاهد پیشرفت ایران اسلامی هستیم و به برکت روحیه بسیجی این انقلاب در برابر توطئه های شوم دشمنان بیمه می شود.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سوادکوه هدف از اجرای این پروژه ها را کمک به عرصه تولید و اشتغال دانست و تاکید کرد: بسیج سازندگی برای تحقق خواسته های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی در سال 95 از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.دیدگاه شما در مورد : پرداخت 12 میلیارد ریال وام اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در سوادکوه

پرداخت 12 میلیارد ریال وام اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها