سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 07:01:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38369

تاریخ انتشار : 18/01/1395 - 10:35

هلاکت ۷۰ مزدور سعودی درحمله‌موشکی یمن

در حمله موشکی ارتش و نیروهای مقاومت مردمی یمن به پایگاهی نظامی در عربستان سعودی دست کم ۷۰ تن کشته و ۱۰۰ نفر دیگر زخمی شدند.

هلاکت ۷۰ مزدور سعودی درحمله‌موشکی یمن

به گزارش سوادکوه آنلاین، یک منبع نظامی یمن به خبرگزاری رسمی این کشور (سبأ) اعلام کرد که در حمله موشکی دیروز نیروهای مقاومت یمن به یک مجتمع در منطقه الحزم در شهر الجوف عربستان دست کم 70 نفر کشته و 100 تن دیگر زخمی شدند.

این حمله موشکی با استفاده از موشک توچکا و با هدف گرفتن پایگاهی صورت گرفت که تعدادی از سرکردگان تجاوز جنگی عربستان به یمن در آن حضور داشتند.

منبع مذکور گزارش داد که موشک بالستیک که از سوی یگان موشکی ارتش یمن و کمیته‌های مردمی شلیک‌ شده ، به دقت به هدف مورد نظر اصابت کرده و ده‌ها کشته و زخمی بر جای گذاشته است. این منبع تأکید کرد که ده‌ها جنازه متلاشی شده به بیمارستان‌های شهر الحزم رسیده، در حالی که هنوز ده ها جنازه زیر آوار ساختمان هدف قرار گرفته مدفون است.

منبع نظامی مذکور اشاره کرد که نیروهای امنیتی سعودی منطقه هدف قرار گرفته را در محاصره امنیتی داده اند و همچنان سرنوشت مسئولان ارشد جنگی که در این منطقه حضور داشته‌اند، مبهم است.

یگان موشکی ارتش یمن و کمیته‌های مردمی همچنین، بامداد دیروز یک فروند موشک بالستیک «قاهر‌ــ‌1» به تجمع مزدوران در منطقه «الراهنه» در شهرستان «خب والشعف» در استان الجوف شلیک کردند.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : هلاکت ۷۰ مزدور سعودی درحمله‌موشکی یمن

هلاکت ۷۰ مزدور سعودی درحمله‌موشکی یمن

  • پربازدیدترین ها