جمعه 01 تیر 1397 00:40:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38327

تاریخ انتشار : 16/01/1395 - 07:42

فرماندار سوادکوه خبر داد

اقامت ۲۲۵ هزار مسافر شب در سوادکوه

فرماندار سوادکوه از اقامت ۲۲۵ هزار مسافر شب در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

اقامت ۲۲۵ هزار مسافر شب در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحيدی مقدم عصر يکشنبه در جمع مسئولان شهرستان با اشاره به اقامت 225  هزار مسافر شب در شهرستان گفت: در اين مدت، مجموعاً110 هزار نسخه از بروشور آموزش هلال احمر، ويژه نامه­، کيف امداد و کمک­های اوليه، نقشه جمعيت استان در ميان گردشگران توزيع شد و کتابچه راهنمای گردشگری مازندران، به همراه ويژه نامه نوروزي گردشگری نيز در هشت هزار نسخه و پنج هزار نسخه کتابچه راهنمای گردشگری و نقشه شهرستان چاپ و توزيع شد.

وی افزود: در ايام نوروز، برای تردد آسان­تر و آمادگی با حوادث احتمالی در جاده­ ها، خودروهاي امدادي و جرثقيل سنگين در محور اصلی استقرار يافتند. همچنين اورژانش 115 نيز در تمامی پايگاه­ ها مستقر شد.

وی گفت: علاوه بر پايگاه­های ثابت هلال احمر، در ايام نوروز، يک پايگاه سيار نيز در در جنب پليس راه سوادکوه مستقر شد و در کنار اين کمپ سيار  چادر خيمه نماز و پاسخگويی به سوالات شرعی توسط روحانی مستقردرکمپ سيار هلال احمر برپا شد.

توحيدی در ادامه افزود: همچنين، برای احتمال بسته شدن محور اصلی در اين ايام، مساجد و حسينيه­ های سطح شهرستان به عنوان محل­های اسكان اضطراری آماده­ سازی شدند.

 


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : اقامت ۲۲۵ هزار مسافر شب در سوادکوه

اقامت ۲۲۵ هزار مسافر شب در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها