پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:14:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38288

تاریخ انتشار : 15/01/1395 - 09:31

باطری (گفت و شنود)

در کجای خاورمیانه «جنگ سرد» است؟ یعنی حملات وحشیانه آل‌سعود به یمن و شکنجه مردم بحرین و کشتار مردم غزه و قتل‌عام مردم سوریه و... جنگ سرد است؟!

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه کیهان در بخش گفت و شنود خود نوشت: گفت: آقای آشنا، مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور در توئیت خود خطاب به اوباما نوشته است؛ آقای اوباما، قبل از نوامبر آخرین بقایای جنگ سرد را نه فقط در کوبا که در خاورمیانه نیز پایان دهید.

گفتم: در کجای خاورمیانه «جنگ سرد» است؟ یعنی حملات وحشیانه آل‌سعود به یمن و شکنجه مردم بحرین و کشتار مردم غزه و قتل‌عام مردم سوریه و... جنگ سرد است؟!

گفت: این مشاور فرهنگی! یک چیزی به نام جنگ سرد شنیده ولی ظاهرا نمی‌داند یعنی چی؟

گفتم: از کی تا حالا، اوباما، پیام‌آور صلح بوده است که آقای مشاور رئیس‌جمهور از او می‌خواهد در خاورمیانه صلح ایجاد کند؟ یعنی نمی‌داند که آمریکا با صراحت به جنگ‌افروزی خود اعتراف دارد؟

گفت: حالا این آقا با کدام معلومات مشاور فرهنگی شده است؟ چرا رئیس‌جمهور یک مشاور فرهنگی که یک کمی هم از فرهنگ سر در بیاورد انتخاب نمی‌کند؟

گفتم: ایول! رئیس اداره عذر مشاورش را خواست و گفت می‌خواهم به جای شما یک «باطری» استخدام کنم. مشاور پرسید؛ چرا باطری؟ و رئیس گفت، چون لااقل یک قطب مثبت دارد!دیدگاه شما در مورد : باطری (گفت و شنود)

باطری (گفت و شنود)

  • پربازدیدترین ها