جمعه 31 فروردین 1397 17:12:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38279

تاریخ انتشار : 14/01/1395 - 13:52

اظهارات مشاور روحانی درباره اوباما

حسام‌الدین آشنا در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته است که آقای اوباما می‌تواند قبل از نوامبر آخرین بقایای جنگ سرد را نه فقط در کوبا که در خاورمیانه نیز پایان دهد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با بیان اینکه آقای اوباما می‌تواند قبل از نوامبر آخرین بقایای جنگ سرد را نه فقط در کوبا که در خاورمیانه نیز پایان دهد، نوشت: اوباما باید بداند ایران کوبا نیست؛ فیدل و رائولی هم در کار نیست. ایران شوروی نیست؛ گورباچف و یلتسینی هم در کار نیست.

آشنا با تاکید بر اینکه ایران چنان قدرتمند است که تمام انتخابات روسای جمهوری آمریکا از کارتر تاکنون به گونه‌ای تحت تاثیر ایران بوده است، یادآور شد: ایران از لانه تا طبس کار دست کارتر داد و از تهدیدهای بوش تا تحریم‌های اوباما را پشت سرگذاشت.

مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور در ادامه خطاب به اوباما متذکر شده است: اگر استراتژی جنگ سرد ـ از هراس‌افکنی تا هزینه‌تراشی در رقابت‌های نظامی ـ برای فروپاشی شوروی موفق بود، اما ایران در سایه رهبری حکیمانه خود اجازه نخواهد داد "محاسبات در ذهن مسئولین عوض بشود و در مشت دشمن قرار بگیرد".


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : اظهارات مشاور روحانی درباره اوباما

اظهارات مشاور روحانی درباره اوباما

  • پربازدیدترین ها