شنبه 01 اردیبهشت 1397 19:51:04

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38254

تاریخ انتشار : 13/01/1395 - 17:04

فرماندار سوادکوه‌شمالی خبر داد

تخلیه 8 واحد مسکونی در سوادکوه‌شمالی به دلیل سیلاب

فرماندار شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه بار ترافیکی مازندران در محور سوادکوه متمرکز نشود از تخلیه هشت واحد مسکونی در این شهرستان به دلیل سیلاب خبر داد.

تخلیه 8 واحد مسکونی در سوادکوه‌شمالی به دلیل سیلاب

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد‌رضا منصوریان امروز طی گفت‌و‌گویی از وقوع رانش در دهستان لفور بخش مرکزی شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و گفت: دو نقطه دهستان لفور دچار رانش و سبب مسدود شدن 150 متر از جاده دسترسی به این دهستان شد.

وی با بیان اینکه کارکنان راهداری شهرستان سوادکوه‌شمالی در حال باز‌گشایی مسیر لفور هستند، افزود: در روستای «کتی‌لته» بخش نارنجستان شهرستان سوادکوه‌شمالی هم با طغیان رودخانه شاهد تخلیه هشت واحد مسکونی هستیم.

فرماندار شهرستان سوادکوه‌شمالی از آسیب‌های دیگر بارندگی و طغیان رودخانه تالار در این شهرستان خبر داد و خاطر‌نشان کرد: ورود آب به گلخانه شهرستان سبب تخریب کامل آن شد.

منصوریان با اشاره به اینکه بارندگی سیزدهمین روز فروردین سبب فلج شدن بخش گردشگری شهرستان شد، اظهار کرد: بارندگی شدید شهرستان سوادکوه‌شمالی امکان حضور علاقه‌مندان به مناطق گردشگری سوادکوه‌شمالی را سلب کرد.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان سوادکوه‌شمالی از مردم و مسافران خواست تا به آگهی‌ها و اطلاعیه‌های ادارات و نهاد‌های مرتبط توجه کنند و بار ترافیکی استان در صورت امکان استفاده از محور‌های دیگر مازندران برای محور سوادکوه متمرکز نشود.

 


منبع : فارس مازندران
دیدگاه شما در مورد : تخلیه 8 واحد مسکونی در سوادکوه‌شمالی به دلیل سیلاب

تخلیه 8 واحد مسکونی در سوادکوه‌شمالی به دلیل سیلاب

  • پربازدیدترین ها