چهار شنبه 30 خرداد 1397 13:56:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38251

تاریخ انتشار : 13/01/1395 - 16:16

امام جمعه سوادکوه شمالی:

در سال اقتصاد مقاومتی همه تلاش کنند تا اهداف آن محقق شود

امام جمعه سوادکوه شمالی در نماز جمعه این هفته این شهرستان اظهار کرد:در سال اقتصاد مقاومتی همه تلاش کنند تا اهداف آن محقق شود.

در سال اقتصاد مقاومتی همه تلاش کنند تا اهداف آن محقق شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محمد مهدوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان سوادکوه شمالی در شهر شیرگاه اظهار کرد: دفع بدی‌ها یکی از اهداف مؤمنان است و کسانی که به اثبات بدی‌های مؤمنان علاقه‌مند هستند و هیچ‌گونه احتمالی را هم پذیرا نیستند دارای ایمان غیر واقعی هستند.

وی به شعار سال مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در سال اقتصاد مقاومتی همه تلاش کنند تا اهداف آن محقق شود.

امام جمعه سوادکوه‌شمالی ضمن انتقاد از عده‌ای که غرب را مقتدای خود قرارمی دهند و عده‌ای که مبلغ انحراف هستند، تصریح کرد: عده‌ای با نزدیکی به غرب یا جریان انحراف و یا مخالفت با ولایت فقیه خواسته یا ناخواسته می‌خواهند مردم، امام و رهبری و روحانیت را از هم جدا کنند.

مهدوی به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مداحان اشاره و اظهار کرد: قرآن به ما دستور داد تا زمانی که کینه دشمن وجود دارد خود را تقویت کنیم که جنبه نظامی یکی از موارد برجسته آن است.

وی با بیان اینکه تعلیم، آموزش و قرائت قرآن از حقوق کودکان بر گردن والدین است، تاکید کرد: قرآن بهترین کتاب روی زمین است.

امام جمعه سوادکوه شمالی در پایان سخنان خود یاد و خاطره شهید محمد خیابانی، شهید آیت‌الله محمدباقر صدر و خواهر ایشان را گرامی داشت و گفت: روحانیت همیشه در صحنه‌های دفاع از اسلام و مردم پیشگام بود ولی امروز خواسته یا ناخواسته عده‌ای قصد تضعیف جایگاه روحانیت را دارند.

 دیدگاه شما در مورد : در سال اقتصاد مقاومتی همه تلاش کنند تا اهداف آن محقق شود

در سال اقتصاد مقاومتی همه تلاش کنند تا اهداف آن محقق شود

  • پربازدیدترین ها