پنج شنبه 28 دی 1396 23:14:58

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38250

تاریخ انتشار : 13/01/1395 - 14:53

بخشدار زیراب خبر داد

ارسال لیست پل‌های در معرض تخریب بخش زیراب برای مسئولان

بخشدار زیراب با اشاره به تخریب جدی پایه‌های پل منطقه شهری کرد‌آباد زیراب از ارسال لیست پل‌های در معرض تخریب بخش زیراب به مسئولان خبر داد.

ارسال لیست پل‌های در معرض تخریب بخش زیراب برای مسئولان

به گزارش سوادکوه آنلاین، کیان الهی امروز طی گفت‌و‌گویی با اشاره به بارندگی‌های شب گذشته و صبح امروز در بخش زیراب، گفت: تاکنون گزارشی از خسارات بارندگی به ما نرسیده است و شاهد تشدید مشکلات در نقاطی که در هفته‌های گذشته دچار رانش بودند، هستیم.

وی با بیان اینکه رانش‌های معمولی و مقطعی و آب‌گرفتگی سطحی معابر در بخش زیراب وجود دارد که در بارندگی‌های هفته اخیر به‌صورت موقت اصلاح شده بود، افزود: نقاط رانشی در «لولاک»، «پلنگ‌دره» و «کنیج‌کلا» با بارندگی اخیر تشدید شده است.

بخشدار زیراب با اشاره به اینکه لیست پل‌های در معرض تخریب بخش زیراب به مسئولان استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام شده است، خاطر‎نشان کرد: پایه‌های پل منطقه شهری کرد‌آباد در معرض خطر جدی قرار دارد و شاهد تخریب گسترده زیر پل این منطقه هستیم.

الهی خواستار توجه لازم مسئولان برای تخصیص اعتبار به‌منظور تعمیر پل‌های در معرض تخریب شد و گفت: عدم تخصیص اعتبار لازم برای پل کرد‌آباد و پل‌های در معرض تخریب بخش زیراب باعث خسارات میلیاردی در آینده نزدیک را به همراه دارد.


منبع : فارس مازندران
دیدگاه شما در مورد : ارسال لیست پل‌های در معرض تخریب بخش زیراب برای مسئولان

ارسال لیست پل‌های در معرض تخریب بخش زیراب برای مسئولان